Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Kostelansky Karol starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstar1343794 [6]   Sk Povazske Podhradie
2. Vastik Lukas starstarstar1000758 [6]   Sk Povazske Podhradie
3. Orgon Patrik starstarstarstarstarstarstarstar1172751 [6]   ZS Velkomoravska Trencin
4. Vastik Tomas starstar1000724 [6]   Sk Povazske Podhradie
5. Michalicka Oliver starstarstar1338716 [6]   Nitriansky sachovy klub Nitra
6. Blaho Jakub starstarstarstar1429681 [6]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
7. Zdrazil Patrik starstar1125675 [6]   Cvc Vcielka Puchov
8. Rakovsky Jakub starstarstar1178667 [6]   Nitriansky sachovy klub Nitra
9. Compel Daniel starstar1317663 [6]   Cis Premium
10. Havalda Samuel starstar1335661 [6]   Ksn Bratislava
11. Paluska Karol star1366656 [6]   Sk Doprastav Bratislava
12. Sitar Andrej 1165641 [6]   Nitriansky sachovy klub Nitra
13. Orgon Jakub starstarstar1135633 [6]   ZS Velkomoravska Trencin
14. Skreko Igor starstar1180615 [6]   Sk Komplet Modranka
15. Volanek Maros 1134595 [6]   Sk Povazske Podhradie
16. Karapetsas Athanasios 1320585 [6]   SK Trencin
17. Sosovickova Martina 1137543 [6]   Sukromna Zs Nova Dubnica
18. Zverka Peter Samuel starstar1151536 [6]   Sk Doprastav Bratislava
19. Cizmar Tomas 1000533 [6]   Bratislavska sachova akademia
20. Magdik Peter 1075516 [6]   ZS Pruske
21. Krahulcova Martina 1355513 [6]   Sk Prievidza
22. Novomeska Karin 1122462 [6]   Sk Stefanov
23. Dzivak Jan star1000462 [6]   Lokomotiva Trnava
24. Oruzinsky Juraj 1000462 [6]   Vrbove
25. Sahidi Shabir 1174461 [6]   Ksn Bratislava
26. Horvath Jan 1201457 [5]   Sk Slovan BratislavaCIS
27. Meszaros Casey Ryan 1000456 [6]   Ksn Bratislava
28. Sahidi Sear 1153456 [6]   Ksn Bratislava
29. Faktor Samuel 1150447 [6]   Sks Dubnica N/V
30. Rajnicek Adam 1000444 [6]   Sks Dubnica N/V
31. Bochnickova Simona star1085443 [6]   Ksn Bratislava
32. Fajtakova Silvia starstar1267439 [5]   Interchess Cvc MalackyCIS
33. Bujnova Sara starstarstar1076438 [6]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
34. Marosi Michal star1114425 [6]   PSS F Hanaka Prievidza
35. Kukucka Jakub 1082406 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
36. Zetocha Adela 1218395 [5]   Sk Slovan Bratislava
37. Jurik Dominik 1000393 [6]   Sk Trencin
38. Svrcek Daniel star1291389 [6]   Sachovy Klub Holic
39. Smatana Viktor 1000388 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
40. Holeckova Ema 1055379 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
41. Balusik Branislav 1136378 [6]   Sk Povazske Podhradie
42. Paksi Alexander 1000376 [6]   Sk Skalica
43. Striskova Lucia 1276376 [6]   Individualny Clen
44. Krakorova Hana 1021366 [5]   Sk Komplet Modranka
45. Banas Kamil 1185364 [4]   Sk Modra
46. Durana Jonas 1145356 [5]   Tatran Tilgnerka
47. Kukucka Simon 1090355 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
48. Smatana Tibor 1000352 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
49. Peter Simon starstar1000348 [6]   Zs Tribecska Topolcany
50. Havaldova Natalia 1107345 [6]   Cis Premium
51. Kulich Daniel 1000345 [6]   Sk Povazske Podhradie
52. Kubikova Nina 1248342 [5]   Ksn Bratislava
53. Jankechova Jana 1000339 [6]   SCVC Laura Dubnica n Vahom
54. Fuskova Pavla 1000339 [6]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
55. Zelenka Matej 1000335 [6]   SCVC Laura Dubnica n Vahom
56. Vojtko Patrik Jan star1087332 [5]   Sk Komplet Modranka
57. Janikova Gabriela 1154331 [5]   Zs S Ms Centrum Ii Dubnica Na
58. Jancovicova Tamara 1000327 [5]   Chtelnica
59. Burian Matej 1000326 [6]   SCVC Laura Dubnica n Vahom
60. Horvathova Hana 1178324 [5]   Sk Slovan Bratislava
61. Kapolkova Greta star1089324 [6]   Ksn Bratislava
62. Dudonova Veronika 1000322 [6]   Sk Povazske Podhradie
63. Dubanova Kristina 1021314 [5]   Sukromna Zs Gorkeho Skalica
64. Sebokova Laura 1000312 [6]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
65. Libich Oliver 1000305 [6]   Sk Komplet Modranka
66. Romanova Ela 1393302 [4]   Sukromna Zs Gorkeho Skalica
67. Sun Martin 1000299 [6]   Ksn Bratislava
68. Magdikova Daniela 1000299 [6]   Pruske
69. Stelbasky Filip 1162296 [6]   Ksn Bratislava
70. Libich Simon 1000290 [6]   Sk Komplet Modranka
71. Molnar Michal 1000285 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
72. Tarina Peter star1000283 [6]   Zs Tribecska Topolcany
73. Krisko Vladimir 1000272 [5]   Sk Slovan Bratislava
74. Mederlyova Maria star1000270 [4]   Sk Levice
75. Chobot Adam 1000268 [5]   Nitra
76. Peter Samuel 1000267 [6]   Zs Tribecska Topolcany
77. Banas Samuel 1063263 [4]   Sk Modra
78. Babala Martin star1000256 [4]   Zs Tribecska Topolcany
79. Hanzel Artom star1252253 [3]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
80. Matula Tomas 1000251 [6]   Sachovy Klub Holic
81. Dolnik Michal 1050240 [5]   Cis Premium
82. Taurani Leisha 1000238 [6]   Cvc Vcielka Puchov
83. Biskupic Adam 1000232 [6]   SK Komplet Modranka
84. Dubravka Juraj 1178228 [6]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
85. Seles Samuel star1000228 [5]   Zs Tribecska Topolcany
86. Silhavy Michal 1000223 [6]   Zs s Ms Trakovice
87. Janik Peter 1164220 [3]   Zs S Ms Centrum I Dubnica Na
88. Kulich Filip 1000218 [6]   SK Pov Pohradie
89. Havlikova Ema 1000218 [6]   Ks Pezinok
90. Belakova Rebeka 1000216 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
91. Holicky Tomas 1170210 [2]   Lokomotiva Trnava
92. Durdy Simon 1000204 [4]   Zs A Ms Trakovice
93. Cermakova Ema 1000199 [6]   Sk Modra
94. Belakova Anabela 1000194 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
95. Sloboda Rudolf 1000192 [6]   Zs Tribecska Topolcany
96. Belan Martin starstar1121191 [3]   Zs Tribecska Topolcany
97. Zacik Tibor Gregor 1164190 [3]   Sachovy Klub Dubravan
98. Krajci Hugo 1000189 [6]   Cvc Vcielka Puchov
99. Bosorad Jan 1000189 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra
100. Mitosinka Jozef 1000187 [5]   Zs Sv Ladislava Topolcany
101. Certik Jaroslav 1000186 [5]   Tatran Tilgnerka
102. Ulmanova Stela 1000184 [2]   Szs Nova Dubnica
103. Bobak Alexander 1000183 [6]   Zs Tribecska Topolcany
104. Malaschitz Teodor 1000181 [5]   Cis Premium
105. Cermak Lukas 1000180 [5]   Sachovy Klub Holic
106. Silhavy Peter 1000177 [6]   Zs s Ms Trakovice
107. Kovacik Oliver 1000174 [4]   Zs Holleho Topolcany
108. Laudon Viliam 1000174 [4]   Zs Sv Ladislava Topolcany
109. Vozar Adam 1058173 [4]   Interchess Cvc Malacky
110. Angelov Phillip 1000173 [4]   Cvc Vcielka Puchov
111. Kopca Peter star1000173 [5]   Cis Premium
112. Lichvar Simon 1000169 [5]   Cvc Vcielka Puchov
113. Havlik Andrej 1000167 [6]   ZS Fandlyho Pezinok
114. Rybiansky Jergus 1237167 [3]   Sk Slovan Bratislava
115. Matusikova Tereza 1000164 [6]   Zs Tribecska Topolcany
116. Barnasova Simona 1083164 [3]   Sk Slovan Bratislava
117. Bartosik Rafael 1000159 [4]   Sachovy Klub Holic
118. Ulman Matus 1000157 [2]   Szs Nova Dubnica
119. Ducky Adam 1000157 [6]   Zs Tribecska Topolcany
120. Piroska Samuel star1185155 [2]   Nitrianska Sachova AkademiaCIS
121. Mederlyova Beata 1000145 [4]   Sk Levice
122. Kosecky Sebastian 1000140 [5]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
123. Buraj Patrik 1000138 [4]   Interchess Zs Borsky Mikulas
124. Horvath Simon 1000137 [3]   Nitrianska Sachova Akademia
125. Lopasovsky Artur 1000132 [5]   Sk Komplet Modranka
126. Gereg Ondrej 1060132 [1]   Sks Dubnica N/V
127. Matejov Alex 1000131 [3]   ZS Topolova
128. Barnas Norbert 1000130 [3]   Zs Gessayova Bratislava
129. Poruban Andrej 1000129 [5]   Scvc Laura Dubnica Nad Vahom
130. Suchiasvili Michal 1000127 [2]   Sk Komplet Modranka
131. Hornik Michal 1000126 [2]   Szs Nova Dubnica
132. Adamec Maros 1223126 [2]   Sachovy Klub Dubravan
133. Hajek Samuel 1000125 [4]   ZSsMS CI Dubnica n/V
134. Krivosik Matus 1000124 [3]   Tatran Tilgnerka
135. Kollar Matej 1000123 [5]   Zs S Ms Bojnice
136. Zverka Jakub 1000123 [6]   Bratislavska sachova akademia
137. Angus Andrej 1000123 [4]   Zsk Vrbove - Sach
138. Trnka Boris 1000121 [2]   CVC Piestany
139. Rak Martin star1000120 [2]   Bratislavska sachova akademia
140. Lakota Jan 1000120 [2]   Bratislavska sachova akademia
141. Orolin Lukas 1000119 [4]   Zs Sv Ladislava Topolcany
142. Satka Matus 1000118 [2]   Scvc Laura Dubnica Nad Vahom
143. Cerepanova Daniela 1000112 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
144. Husar Filip 1000112 [4]   SK Hlohovec
145. Drabik Filip 1000108 [2]   ZS Mladeznicka Puchov
146. Bujnova Karolina 1022107 [3]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
147. Juricek Michal 1000105 [4]   Szs Gorkeho Skalica
148. Magdolen Filip 1000105 [4]   Zs Sv Ladislava Topolcany
149. Piacek Patrik 1000105 [3]   CVC Lanska Pov Bystrica
150. Barciak Tomas 1000104 [2]   ZS Na Dolinach Trencin
151. Orolin Tomas 1000104 [4]   Zs Sv Ladislava Topolcany
152. Kapolkova Alzbeta 1000102 [5]   Ksn Bratislava
153. Jancik James 1000101 [5]   Szs Gorkeho Skalica
154. Hamas Martin 1164101 [2]   Tatran Tilgnerka
155. Siagi Jakub 1000100 [2]   SZS Cenada Bratislava
156. Toth Tomas 137899 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
157. Hrankova Adela 100099 [3]   Zs Stvorlistok Skalica
158. Drahos Samuel 100098 [2]   Lokomotiva Trnava
159. Kukla Adam 100097 [3]   Sk Hlohovec
160. Benko Martin 135894 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
161. Hudec Benjamin 100093 [2]   CVC Prievidza
162. Rybanska Nina 100093 [3]   Scvc Laura Dubnica Nad Vahom
163. Kmeto Tomas 100093 [4]   Zs Skultetyho Topolcany
164. Licka Daniel 100093 [1]   Gymnazium Bilikova Bratislava
165. Mederly Jan star100093 [2]   Sk Levice
166. Janota Frantisek 100089 [2]   Szs Gorkeho Skalica
167. Buncek Simon 100089 [3]   Zs A Ms Trakovice
168. Mesarosova Karolina 100089 [3]   Zs Tribecska Topolcany
169. Svec Samuel 100088 [5]   Sachovy klub Holic
170. Skula David 100088 [2]   Zs Topolova Nitra
171. Deanko Samuel 100088 [2]   CVC Piestany
172. Kytlic Darius Marek 100086 [3]   Nitrianska Sachova Akademia
173. Antol Dusan 100086 [3]   SK Modra
174. Krohn Hanah 100085 [3]   Zs Vancurova Trnava
175. Sykorova Nina 100083 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
176. Benko Tomas 100083 [2]   ZS knieLlaLĄa Pribinu
177. Pavelka Maximilian 100083 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
178. Husar Alex 100082 [5]   SK Hlohovec
179. Novansky Filip 100082 [2]   Zs Skultetyho Topolcany
180. Brechtl Samuel 120581 [1]   Tatran Tilgnerka
181. Lacsny Natan 139679 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
182. Mindek Matus star128379 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
183. Libichova Romana Enya 100076 [6]   SK Komplet Modranka
184. Treflik Denis 100075 [3]   Zs S Ms Spartakovska, Trnava
185. Mederly Peter 100074 [4]   MS Kalna n Honom
186. Nedelka Filip 100074 [1]   CVC Piestany
187. Igaz Adam 100074 [1]   Gym Parovska
188. Buso Peter 100073 [3]   ZS Kubra
189. Pongracz Tamas Achilles 100072 [2]   Sk Senec
190. Klimek Martin 100071 [2]   SK Senec
191. Trencansky Richard 100071 [4]   Zs Holleho Topolcany
192. Zelensky Andrej 100070 [2]   Sk Cifer
193. Adamec Ondrej 100069 [2]   Bratislava
194. Cerenka Andrej 117369 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
195. Kipikasa Samuel Roman star100067 [2]   Cvc Bojnice
196. Stanko Michal 108567 [1]   Sk Cifer
197. Kralik Timotej 100066 [4]   Zs Sv Ladislava Topolcany
198. Masarovic Richard 100066 [3]   Zs Skultetyho Topolcany
199. Porubcin Tomas 100065 [2]   Zs Angely Merici, Trnava
200. Nedeliak Oliver 100064 [2]   Bratislavska sachova akademia
201. Katrlik Michal 100064 [1]   Gymnazium Cenada Bratislava
202. Lamackova Sarka 100063 [3]   Sukromna Zs Nova Dubnica
203. Hrano Maxim 100063 [3]   eSkola Prievidza
204. Ferenc Erik 100063 [2]   Zs A Ms Trakovice
205. Kaceriak Simon 100062 [2]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
206. Ipser Peter 100062 [1]   CVC Lanska
207. Hornik Kamil 100061 [1]   Szs Nova Dubnica
208. Krajcirik Matej 100060 [1]   CVC Piestany
209. Barat Michal 100060 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
210. Bury Peter 100059 [1]   Tatran Tilgnerka
211. Drobny Jonatan 100058 [2]   CVC Piestany
212. Kovacic Martin 100058 [1]   Sskd Nova Dedinka
213. Kaufmanova Karin 100057 [3]   Sk Osuske
214. Vybiral Jakub 100057 [2]   Tatran Tilgnerka
215. Borsik Tobias star100056 [1]   Nsk Tlmace
216. Jurkovic Lukas 100055 [2]   CVC Lanska Pov Bystrica
217. Gyoni Gergely star137954 [1]   Sk Pribeta
218. Gasperan Emil 100053 [2]   NSK Nitra
219. Ondruska Ivan 100053 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
220. Ferkova Lucia 100053 [4]   Zs Tribecska Topolcany
221. Zilinec Peter 100053 [2]   Dunajska Luzna
222. Kisac Marcel 100053 [2]   ZS Jacovce
223. Martincak Maximilian 100052 [2]   Bratislava
224. Sindler Radovan 100051 [3]   Cvc Junior Bojnice
225. Kajaba Matus 100050 [1]   Bratislavska sachova akademia
226. Nedeliak Matej 100050 [2]   Bratislavska sachova akademia
227. Triasak Michal 100049 [2]   SCVC Laura Dubnica n Vahom
228. Zatko Slavomir 100049 [1]   CVC Lanska Pov Bystrica
229. Talpas Adam 100049 [2]   CVC Piestany
230. Spisiak Tomas 100048 [1]   Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely
231. Agszerova Amelia 100048 [2]   Sk Senec
232. Ostrovnoy Matviy 100048 [3]   Cvc Junior Bojnice
233. Fojtik Adam 100047 [2]   Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely
234. Bujnova Dominika 100047 [3]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
235. Ziak Martin 100047 [1]   Zs Tribecska Topolcany
236. Sinkova Chiara 100046 [3]   ZS J Krala Nova Dubnica
237. Suchon Peter 100046 [2]   Zs S Ms Spartakovska, Trnava
238. Kapralik Kristian 100046 [1]   ZS Pov. Podhradie
239. Mikulas Ondrej 100045 [4]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
240. Palugyai Bence star100045 [1]   Sk Pribeta
241. Janota Peter 100045 [2]   Szs Gorkeho Skalica
242. Novotny Pavol 100045 [2]   Zs Prasice
243. Holly Martin 100045 [4]   Sachovy klub Holic
244. Krajcirik Michal 100045 [1]   CVC Piestany
245. Parizek Ondrej 100045 [1]   Sk SkalicaCIS
246. Toth Simon 100045 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
247. Vranka Filip 100044 [1]   Zs S Ms Pod Hajom, Dubnica n/V
248. Merva Oliver 100044 [1]   Tatran Tilgnerka
249. Paholok Adam 111744 [1]   Bratislavska sachova akademia
250. Machacek Filip 100044 [1]   Szs Gorkeho Skalica
251. Valentova Sophia 100043 [2]   KSN Bratislava
252. Pakozdy Simon 100043 [3]   SCVC Laura
253. Cutka Pavol 102243 [1]   Bratislavska sachova akademia
254. Jurik Michal 100043 [2]   Cvc Bojnice
255. Boros David 100042 [1]   Msk Corvin Velky Meder
256. Biro Adrian 100042 [1]   ZS kniezata Pribinu
257. Klopcek Matej 100041 [3]   Cvc Junior Bojnice
258. Mato Sebastian 100041 [2]   Sk Doprastav BratislavaCIS
259. Cech Matej 100040 [3]   CVC Lanska Pov Bystrica
260. Sagat Jakub 100040 [1]   Szs Nova Dubnica
261. Krusina Miroslav 100040 [1]   ZSsMS CI Dubnica n/V
262. Kmeto Matus 100040 [3]   Zs Skultetyho Topolcany
263. Mesarosova Kolete Viktoria 100039 [5]   Zs Tribecska Topolcany
264. Teplicky Peter 100039 [1]   Sk Senec
265. Pavelka Jonas 100039 [1]   Szs Cenada Bratislava
266. Sykora Adam 100039 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
267. Belak Albert 100038 [5]   ZS s MS CI/32 Dubnica n V
268. Balaz Jakub 100038 [3]   ZS s MS CI/32 Dubnica n V
269. Palka Samuel 138438 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
270. Kocka Michal 100038 [1]   Sskd Nova Dedinka
271. Jurik Jozef 100037 [2]   ZS a MS Spartakovska Trnava
272. Karaba Rudolf 100037 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
273. Stankova Liliana 100037 [4]   Zs Tribecska Topolcany
274. Richter Michal 100037 [1]   Szs Cenada Bratislava
275. Koprda Samuel 100037 [1]   Gym.Parovska
276. Valko Viliam 100036 [1]   Szs Gorkeho Skalica
277. Gyurkovics Martin 100036 [2]   Bratislavska sachova akademia
278. Botka Filip 100035 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
279. Laudon Lukas 100035 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
280. Ondruska Ivor 100035 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
281. Ivan Denis 100035 [3]   SK Holic
282. Vrazic Anton Tobias 100035 [1]   Topolciansky Sachovy Klub
283. Stiavnicky Ivan 100034 [2]   Vancurova Trnava
284. Istok Mario 100034 [4]   Bojnice
285. Kovacik Ondrej 100034 [1]   ZS Na dolinach Trencin
286. Drgonova Tamara 100034 [1]   ZS kniezata Pribinu
287. Hudec Tomas 100034 [1]   Szs Gorkeho Skalica
288. Sniager Oliver 100034 [1]   Sk Senec
289. Bena Pavol 100033 [4]   ZS s MS Stefanov
290. Kipikasa Jakub 100033 [2]   Cvc Bojnice
291. Lepskii Kirill 100033 [2]   Bratislavska sachova akademia
292. Vaclavik Samuel 100033 [4]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
293. Proks Jakub Jan 100033 [1]   Angely Merci Trnava
294. Vrazba Alex 100033 [1]   UNES
295. Zahorcsek Ferenc 100033 [1]   Sk Pribeta
296. Porubcin Ondrej 100032 [2]   Zs Angely Merici, Trnava
297. Simon Samuel 100032 [1]   Tatran Tilgnerka
298. Janas Matus 100032 [1]   ZS Velky Lapas
299. Nagy Patrik 100032 [1]   Zs A Ms Trakovice
300. Pazdera Filip 100031 [4]   CVC Bojnice
301. Holly Marek 100031 [1]   Zs Zavod
302. Branisa Jakub 100031 [2]   ZS Angely Merici Trnava
303. Tichy Frederik 100031 [1]   Szs Cenada Bratislava
304. Romanczyk Mikel 100030 [1]   UNES
305. Machacek Dominik 100030 [2]   Zs Zeliezovce
306. Nikodem Jakub 100030 [1]   Zs Tribecska Topolcany
307. Janota Ondrej 100030 [1]   Szs Gorkeho Skalica
308. Briatka Matus 100029 [2]   Cvc Junior Bojnice
309. Zemberyova Simona 100029 [1]   ZS Topolova
310. Majer Jakub 100029 [2]   Sk Handlova
311. Chobot Michael 100029 [1]   Nitra
312. Jelencik Jakub 100029 [1]   Zs Tribecska Topolcany
313. Seko Matus 100029 [1]   Zs Pruzina
314. Sedlacek Daniel 100029 [1]   Zs Komenskeho Senica
315. Farska Tereza 100029 [3]   Scvc Laura Dubnica Nad Vahom
316. Remsik Abai 100028 [2]   CVC Lanska Pov Bystrica
317. Horecny Martin 100028 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
318. Rohac Rene 100028 [2]   Zs Holleho Topolcany
319. Galla Richard 133828 [1]   Sk Basta Nove Zamky
320. Sochor Roman 100028 [1]   ZS Pruzina
321. Masar Michal 100027 [2]   Zs Skultetyho Topolcany
322. Kozub Lukas 100027 [2]   Bratislavska sachova akademia
323. Vida Ondrej 100027 [1]   ZS Pod Hajom Dubnica n/V
324. Kohut Martin 100027 [1]   Sk Handlova
325. Srank Daniel 100027 [1]   ZS kniezata Pribinu
326. Milata Nikolas 100027 [1]   Tatran Tilgnerka
327. Belak Matus 125427 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
328. Stas Damian 100026 [1]   CVC Piestany
329. Kruzlik Miroslav 100026 [1]   ZS Velky Lapas
330. Sefcikova Liana 100026 [3]   Sachovy Klub Holic
331. Gersi David 100026 [3]   Zs Tribecska Topolcany
332. Kapusnik Ivan 100026 [2]   Zs Skultetyho Topolcany
333. Pavelka Hugo 100026 [1]   Szs Cenada Bratislava
334. Dzivak Jozef 100026 [1]   Lokomotiva Trnava
335. Tichy Gregor 100025 [1]   Szs Cenada Bratislava
336. Borsik Karol 100025 [1]   Nsk Tlmace
337. Matuska Sebastian 100024 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
338. Rohac Adam 100024 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
339. Hajdu Adam 100024 [1]   Bratislavska sachova akademia
340. Cerenka Samuel 100024 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
341. Richnak Marek 100024 [1]   Tss Trnava Msk Sered
342. Karapetsas Angelos 100023 [3]   Kulturne Centrum Kubra Trencin
343. Rancso Adam 100023 [1]   Sk Pribeta
344. Kralik Richard 100023 [1]   CVC Piestany
345. Niznik Patrik 100023 [2]   ZS Pruzina
346. Husar Filip 100023 [1]   SK Hlohovec
347. Regenda David 100023 [1]   ZS kniezata Pribinu
348. Lesko Simon 100022 [1]   UNES
349. Beno Viktor 100021 [1]   ZS Trencianska Turna
350. Tomko David 100021 [1]   Spojena skola Trencianska Tepla
351. Krcmarik Ladislav 100021 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
352. Bielik Michal 100021 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
353. Gabrisova Hana Melania 100021 [3]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
354. Slavic Marko 100020 [1]   Zs Tribecska Topolcany
355. Skrib Tomas 100020 [1]   Cvc Bojnice
356. Otepka Peter 106320 [1]   Sk Osuske
357. Cifersky Adam 100020 [2]   ZS Cifer
358. Pekar Juraj 100020 [1]   Bratislavska sachova akademia
359. Remis Oliver 100019 [2]   SK Komplet Modranka
360. Vaclavova Iveta 100019 [1]   SZS Nova Dubnica
361. Strapek Simon 100019 [1]   UNES
362. Gabris Simon 100019 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
363. Hecko Jakub 100019 [1]   Kalokagatia ZS A Merici Trnava
364. Sintal Samuel 100018 [2]   ZS s MS Anegely Merici Trnava
365. Oblozinsky Filip 100018 [3]   Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely Merici
366. Mervova Livia 100018 [1]   Tatran Tilgnerka
367. Podhora Sebastian 100018 [1]   ZS Ruzindol
368. Mik Timotej 100018 [1]   ZS kniezata Pribinu
369. Varga Adam 100018 [1]   NRSA
370. Hendricken Evan 100018 [1]   CVC Brezova
371. Hrudkay Adrian 100017 [2]   Scvc Laura Dubnica Nad Vahom
372. Huska Matus 100017 [2]   Cvc Bojnice
373. Mihalik Matej 100017 [2]   Handlova
374. Hlubik Tobias 100017 [1]   ZS Dolne Kockovce
375. Jasso Michal 100017 [1]   UNES
376. Sochorova Anna 100017 [1]   Zs Pruzina
377. Orgon Michal 100016 [1]   MS Na Dolinach Trenčín
378. Gaspar Patrik 100016 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
379. Piesecka Vivien 100016 [2]   ZS UNES
380. Ralbovska Gabriela 100016 [2]   ZS s MS Stefanov
381. Benefi Zoltan 100016 [2]   Zs Zeliezovce
382. Ravas Samuel 100016 [1]   Tatran Tilgnerka
383. Zanovit Samuel 100016 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
384. Kis Maxim Peter 100015 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
385. Ftorekova Eva 100015 [1]   SZS Nova Dubnica
386. Kadela Fedor 100015 [1]   Kruzok Slovan Bratislava
387. Vlcko Matus 100015 [1]   UNES
388. Cermak Samuel 100015 [1]   Sachovy klub Holic
389. Drabikova Sofia 100015 [1]   Zs Mladeznicka Puchov
390. Jurik Jan 100015 [1]   Gymnazium Angely Merici Trnava
391. Hrano Alex 100014 [3]   eSkola Prievidza
392. Denko Stanislav 100014 [2]   Zs Tribecska Topolcany
393. Schmizing Simon 100014 [2]   Zs Tribecska Topolcany
394. Rosina Rene 100014 [2]   ZS Pruzina
395. Tirinda Jonatan 100014 [1]   Sk Senec
396. Toriska Samuel 100014 [2]   Zs Zeliezovce
397. Pechova Jessica 100014 [1]   ZS Dolne Kockovce
398. Miklo Lukas 100014 [1]   ZS Kniezata Pribinu
399. Benak Oskar 100013 [2]   
400. Balik Samuel 100013 [1]   Tatran Tilgnerka
401. Hornakova Lara 100013 [1]   ZS Velky Lapas
402. Burianova Dominika 100012 [4]   SCVC Laura
403. Karakova Ema 100012 [3]   Cvc Junior Bojnice
404. Kvocerova Karolina 100012 [1]   ZS Dolne Kockovce
405. Kondeova Zuzana 100012 [1]   ZS Topolova
406. Kadela Filip Milan 100012 [1]   Kruzok Slovan Bratislava
407. Hronec Tadeas 100011 [1]   Bratislavska sachova akademia
408. Matovcik Maxim 100011 [1]   SZS Nova Dubnica
409. Kvasnica Lukas 100011 [1]   ZS Pruzina
410. Varga Miroslav 100011 [1]   Tatran Tilgnerka
411. Hyza Michal 100011 [1]   Petrova Ves
412. Sobolic Matej 100011 [2]   Tatran Tilgnerka
413. Klenovsky Samuel 100011 [2]   ZS Stupava
414. Ligas Roman 100011 [1]   ZS Pruzina
415. Las Samuel 100010 [1]   ZSsMS Centrum 1 Dubnica n/V
416. Balocky David Peter 100010 [1]   ZS Pod Hajom Dubnica n/V
417. Matula Lukas 100010 [2]   Sachovy klub Holic
418. Globa Andriy 100010 [1]   Ksn Bratislava
419. Maliska Damien 100010 [1]   UNES
420. Vanis Matus 100010 [1]   Tatran Tilgnerka
421. Ucnik Matej 100010 [1]   Szs Gorkeho Skalica
422. Marko Patrik 100010 [1]   CVC Prievidza
423. Kovac Samuel 100010 [1]   Zs Tribecska Topolcany
424. Krajco Adam 100010 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
425. Sarvas Matus 100010 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
426. Pcolka Tobias 10009 [1]   Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely
427. Kniz Martin 10009 [1]   Bratislavska sachova akademia
428. Vyrubal Ondrej 10009 [1]   Sk Nafta Gbely
429. Toth Eszter 10009 [2]   OSKA Pohronsky Ruskov
430. Smiesko Matej 09 [1]   Deutche schule
431. Hamid Hanka Leila 10009 [2]   Bratislavska sachova akademia
432. Halasz Adam 10009 [1]   Zs Zeliezovce
433. Uher Jakub 10009 [1]   Gym Parovska
434. Rybarik Milos 10008 [1]   Cvc Junior Bojnice
435. Drobena Juraj 10008 [1]   Vancurova Trnava
436. Vanco Jakub 10008 [1]   Zs Tribecska Topolcany
437. Sabaj Viktor 10008 [1]   Bratislavska sachova akademia
438. Barta Dominik 10008 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
439. Szabova Lucia 10008 [2]   Tatran Tilgnerka
440. Vojtech Patrik 10008 [1]   ZS Sv Jana Bosca Nova Dubnica
441. Pivarnik Jakub 10008 [1]   Surovce - neregistrovany
442. Maxinova Sofia 10008 [1]   ZS Velky Lapas
443. Kollar Tomas 10007 [4]   CVC Bojnice
444. Kastil Nicolas 10007 [1]   SZS Nova Dubnica
445. Fiantokova Natalia 10007 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
446. Kudolaniova Ester 10007 [1]   Zs Stefanov
447. Lauko Adam 10007 [1]   ZS Na Horke
448. Spanik Dusan 10007 [1]   ZS Pruzina
449. Dobrotkova Laura 10007 [2]   Zs Holleho Topolcany
450. Darfas Erik 10007 [1]   SK Dvorniky
451. Katrusakova Klara 10007 [1]   Zs A Ms Trakovice
452. Komora Simon 10006 [1]   Bratislavska sachova akademia
453. Kocner Majko 10006 [1]   UNES
454. Hayden Tomas 10006 [1]   ZS a MS Angely Merici Trnava
455. Klacman Alex 10006 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
456. Bucek Martin 10005 [3]   ZS s MS Stefanov
457. Durinsky Oskar 10005 [1]   Vancurova Trnava
458. Horvath Emanuel 10005 [1]   ZS Velky Lapas
459. Hrasko Maros 10005 [1]   Zs A. Kmeta Levice
460. Sebestova Ema 10005 [1]   Zs Stefanov
461. Pecha Jozef 10005 [1]   ZS Dolne Kockovce
462. Truban Matus 10005 [1]   CVC Brezova
463. Rybarik Simon 10005 [1]   Cvc Junior Bojnice
464. Brenkus Tobias 10004 [1]   Zs Stefanov
465. Jasso Martin 10004 [1]   UNES
466. Zelenay Marek 10004 [1]   SK Hlohovec
467. Palesova Adela 10004 [3]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
468. Mihalik Adrian 10004 [1]   Zs Tribecska Topolcany
469. Kostial David 10004 [1]   SZS Nova Dubnica
470. Jakubik Marek 10004 [1]   ZS Dolne Kockovce
471. Jasak Kevin 10004 [1]   ZS VJM Zeliezovce
472. Cepkova Eliska 10003 [1]   ZS s MS klub Spartakovska Trnava
473. Katrik Leonard 10003 [1]   ZS Dolne Kockovce
474. Raj Krisztian 10003 [1]   ZS VJM Zeliezovce
475. Rusnak Peter 10003 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
476. Slahucka Oskar 10003 [1]   SK Komplet Modranka
477. Varga Matej 10003 [1]   Tatran Tilgnerka
478. Larsen Sebastian 10003 [1]   UNES
479. Kasova Bianka 10003 [1]   Prievidza
480. Vojtechova Julia 10003 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
481. Remis Mattis 10002 [1]   SK Komplet Modranka
482. Rybarik Marcel 10002 [1]   Cvc Junior Bojnice
483. Guzy Andrej 10002 [1]   ZS Dolne Kockovce
484. Domanova Michaela 10002 [1]   SZS Nova Dubnica
485. Hanus Maximilian 10002 [1]   SK Komplet Modranka
486. Litvak Radko 10002 [1]   UNES
487. Petransky Silvio Adam 10002 [1]   Bratislavska sachova akademia
488. Futo Alexander 10002 [1]   Bratislavska sachova akademia
489. Vorak David 10002 [2]   ZS Zeliezovce
490. Dobrik Anton 10002 [1]   Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely
491. Raj Tamara 10002 [1]   ZS VJM Zeliezovce
492. Globa Anastasiya 10002 [1]   Ksn Bratislava
493. Cepko Jakub 10001 [1]   ZS s MS klub Spartakovska Trnava
494. Jurkovicova Alexandra 10001 [1]   ZS s MS Stefanov
495. Matula Dominik 10001 [1]   Zs Stefanov
496. Ziacik Juraj 10001 [1]   SZS Nova Dubnica
497. Kudri Branislav 10001 [1]   ZS Ruzindol
498. Zanet Nataly 10001 [1]   UNES
499. Sulek Patrik 10001 [1]   Bratislavska sachova akademia
500. Hok Samuel 10001 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
501. Hencelova Kristina 10001 [1]   Cvc Junior Bojnice

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -