Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Hráči v TOP10 po základnej časti

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/1919/20
Nedefinovaný okres  00000000000001
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica01222466456131011
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica00000001110000
StredBanskobystricky krajBrezno02100001001000
StredBanskobystricky krajDetva01000460000326
StredBanskobystricky krajKrupina00001100000000
StredBanskobystricky krajLučenec00000011200034
StredBanskobystricky krajPoltár00000000000001
StredBanskobystricky krajRevúca00000000000000
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota00000000000000
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš00000000000000
StredBanskobystricky krajZvolen00000010000000
StredBanskobystricky krajŽarnovica00000000000000
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom00000000000000
ZápadBratislavsky krajBratislava88911810111061316231620
ZápadBratislavsky krajMalacky01786663321101
ZápadBratislavsky krajPezinok21420120121002
ZápadBratislavsky krajSenec44343200000000
VýchodKosicky krajGelnica10000000001100
VýchodKosicky krajKošice03015131146886511
VýchodKosicky krajMichalovce00011723211000
VýchodKosicky krajRožňava00000000002330
VýchodKosicky krajSobrance00000000000000
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves10001534343475
VýchodKosicky krajTrebišov00000000000000
ZápadNitriansky krajKomárno20002000110100
ZápadNitriansky krajLevice00000010121110
ZápadNitriansky krajNitra110717699764310
ZápadNitriansky krajNové Zámky03343100000001
ZápadNitriansky krajŠaľa00000000000000
ZápadNitriansky krajTopoľčany00004333542238
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce00000000000000
VýchodPresovsky krajBardejov2216137224231085710
VýchodPresovsky krajHumenné00000437656450
VýchodPresovsky krajKežmarok2126167141356779
VýchodPresovsky krajLevoča10000134212200
VýchodPresovsky krajMedzilaborce00000000000000
VýchodPresovsky krajPoprad62310144952424
VýchodPresovsky krajPrešov47220134558792
VýchodPresovsky krajSabinov04300433356488
VýchodPresovsky krajSnina0000010141061061100
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa00000001210013
VýchodPresovsky krajStropkov01004420001147
VýchodPresovsky krajSvidník01000210000020
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou00000000000100
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou00000000000000
ZápadTrenciansky krajBytča00000000000000
ZápadTrenciansky krajIlava460277141514912560
ZápadTrenciansky krajMyjava23000000000000
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom00000000000000
ZápadTrenciansky krajPartizánske00000000000011
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica64133331556620
ZápadTrenciansky krajPrievidza21000232112248
ZápadTrenciansky krajPúchov00000217212170
ZápadTrenciansky krajTrenčín63000023223310
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda32002101000000
ZápadTrnavsky krajGalanta00002000000000
ZápadTrnavsky krajHlohovec41001110000000
ZápadTrnavsky krajPiešťany10013441101210
ZápadTrnavsky krajSenica9131675102421240
ZápadTrnavsky krajSkalica21220200442340
ZápadTrnavsky krajTrnava4915910733154471
StredZilinsky krajČadca320091311118910862
StredZilinsky krajDolný Kubín00100000000000
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto00122413333310
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš63579646433588
StredZilinsky krajMartin267114504833120
StredZilinsky krajNámestovo0000000311138136
StredZilinsky krajRužomberok21622243223450
StredZilinsky krajTurčianske Teplice00000011000000
StredZilinsky krajTvrdošín00341000000100
StredZilinsky krajŽilina108111416212520172123191818

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -