Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Postup ako si organizátor turnaja môže vytvoritt dátový súbor pre Swiss Manager hrácov GPX
 Mesto   Turnaj   Termín   Propozície   Chess-results   Prihlásení   Výsledky   Zapocítaný   Foto   Info  
Finale
Finále GPX
HolíčFinále GPX2019-06-15     
Semifinale Západ
Semifinále GPX západ
Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ2019-06-02     
Semifinale Stred
Semifinále GPX stred
BobrovSemifinále GPX stred2019-06-01     
Semifinale Východ
Semifinále GPX východ
HumennéSemifinále GPX východ2019-06-01     
Základná časť
GPX Trakovice
TrakoviceGPX Trakovice2019-05-1862   62  
Reinter Grand prix - 6.turnaj
HumennéReinter Grand prix - 6.turnaj2019-05-1827   27  
Medzinárodný žiacky turnaj - finále GPX TN kraja
Lysá pod MakytouMedzinárodný žiacky turnaj - finále GPX TN kraja2019-05-1852   52  
Šachový festival mladých šachistov
Pohronský RuskovŠachový festival mladých šachistov2019-05-1811   11  
Šarišská liga mládeže - 6.kolo
BardejovŠarišská liga mládeže - 6.kolo2019-05-1843   43  
OM Stropkov - 5.kolo
StropkovOM Stropkov - 5.kolo2019-05-1765   65    
O pohár Bradla
Brezová pod BradlomO pohár Bradla2019-05-1131   31  
Jarný turnaj v rapid šachu
BojniceJarný turnaj v rapid šachu2019-05-1151   51  
O pohár mesta Skalica
SkalicaO pohár mesta Skalica2019-05-0870   70  
Košická žiacka liga - 6.turnaj
KošiceKošická žiacka liga - 6.turnaj2019-05-0451   51  
Talent - 6.turnaj
Liptovský MikulášTalent - 6.turnaj2019-05-0445   45  
Rača Open GPX
BratislavaRača Open GPX2019-05-04105   105    
Šarišská liga mládeže - 5.kolo
RaslaviceŠarišská liga mládeže - 5.kolo2019-05-0430   30  
Otvorené majstrovstvá ZŠ sv. Don Bosca Topoľčany
TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ sv. Don Bosca Topoľčany2019-05-0342   42  
Okresná žiacka liga Snina - 7.kolo
SninaOkresná žiacka liga Snina - 7.kolo2019-04-1564   64  
Reinter Grand prix - 5.turnaj
HumennéReinter Grand prix - 5.turnaj2019-04-1330   30    
Jarný šachový turnaj
Považská BystricaJarný šachový turnaj2019-04-1382   82    
Zobor Cup - 7.turnaj
NitraZobor Cup - 7.turnaj2019-04-1361   61  
Liga mládeže Spiša - 7.kolo
PopradLiga mládeže Spiša - 7.kolo2019-04-1373   73  
OM Stropkov - 4.kolo
StropkovOM Stropkov - 4.kolo2019-04-1249   49    
Jarný šachový festival v Cenade
BratislavaJarný šachový festival v Cenade2019-04-0677   77  
O pohár starostu Štefanova
ŠtefanovO pohár starostu Štefanova2019-04-0642   42  
Prvoaprílový šachový turnaj
Nitrianska BlatnicaPrvoaprílový šachový turnaj2019-04-0526   26  
Košická žiacka liga - 5.turnaj
KošiceKošická žiacka liga - 5.turnaj2019-03-3056   56  
Spektrum chess - 4.turnaj
ŽilinaSpektrum chess - 4.turnaj2019-03-3060   60  
Školská šachová liga Bardejov - 4.kolo
BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 4.kolo2019-03-2742   42  
O pohár starostu Ružinova
BratislavaO pohár starostu Ružinova2019-03-2448   48  
Zobor Cup - 6.turnaj
NitraZobor Cup - 6.turnaj2019-03-2353   53  
Liga mládeže Spiša - 6.kolo
BijacovceLiga mládeže Spiša - 6.kolo2019-03-2364   64  
Spektrum chess - 3.turnaj
ČadcaSpektrum chess - 3.turnaj2019-03-2333    33      
O putovný pohár kniežaťa Pribinu
NitraO putovný pohár kniežaťa Pribinu2019-03-2245   45  
Okresná žiacka liga Snina - 6.kolo
SninaOkresná žiacka liga Snina - 6.kolo2019-03-2165   65  
Reinter Grand prix - 4.turnaj
HumennéReinter Grand prix - 4.turnaj2019-03-1643   43    
Dubnický šachový turnaj GPX
Dubnica nad VáhomDubnický šachový turnaj GPX2019-03-16112   112    
Šarišská liga mládeže - 4.kolo
PrešovŠarišská liga mládeže - 4.kolo2019-03-1641   41  
OM Stropkov - 3.kolo
StropkovOM Stropkov - 3.kolo2019-03-1539   39    
Otvorené majstrovstvá ZŠ Sv. Ladislava Topoľčany
TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ Sv. Ladislava Topoľčany2019-03-1243   43  
Talent - 5.turnaj
Liptovský MikulášTalent - 5.turnaj2019-03-0977   77  
Šarišská liga mládeže - 3.kolo
SabinovŠarišská liga mládeže - 3.kolo2019-03-0951   51  
Memoriál Ferdinanda Bišču
HlohovecMemoriál Ferdinanda Bišču2019-03-0991   91  
Tlmačský šachový turnaj - 3.ročník
TlmačeTlmačský šachový turnaj - 3.ročník2019-02-2325   25  
Liga mládeže Spiša - 5.kolo
KežmarokLiga mládeže Spiša - 5.kolo2019-02-1660   60  
Zobor Cup - 5.turnaj
NitraZobor Cup - 5.turnaj2019-02-1640   40  
Šachový festival detí a mládeže
SkalicaŠachový festival detí a mládeže2019-02-1664   64  
Školská šachová liga Bardejov - 3.kolo
BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 3.kolo2019-02-1542   42  
OM Stropkov - 2.kolo
StropkovOM Stropkov - 2.kolo2019-02-1522   22  
Valentínsky šachový turnaj
TopoľčanyValentínsky šachový turnaj2019-02-1336   36  
Okresná žiacka liga Snina - 5.kolo
SninaOkresná žiacka liga Snina - 5.kolo2019-02-1258   58    
GPX Gemerská Poloma
Gemerská PolomaGPX Gemerská Poloma2019-02-0925   25    
Reinter Grand prix - 3.turnaj - Valentínsky
HumennéReinter Grand prix - 3.turnaj - Valentínsky2019-02-0936   36    
Šarišská liga mládeže - 2.kolo
BardejovŠarišská liga mládeže - 2.kolo2019-02-0233   33  
Talent - 4.turnaj
Liptovský MikulášTalent - 4.turnaj2019-01-2675   75  
Okresná žiacka liga Snina - 4.kolo
SninaOkresná žiacka liga Snina - 4.kolo2019-01-2470   70    
Košická žiacka liga - 4.turnaj
KošiceKošická žiacka liga - 4.turnaj2019-01-1957   57  
Zobor Cup - 4.turnaj
NitraZobor Cup - 4.turnaj2019-01-1962   62  
O pohár Bratislavskej šachovej akadémie
BratislavaO pohár Bratislavskej šachovej akadémie2019-01-0636   36    
Liga mládeže Spiša - 4.kolo
SmižanyLiga mládeže Spiša - 4.kolo2019-01-0555   55  
Novoročný turnaj Banská Bystrica
Banská BystricaNovoročný turnaj Banská Bystrica2019-01-0469   69  
Vianočný turnaj Stropkov
StropkovVianočný turnaj Stropkov2018-12-2814   14    
Zimný šachový turnaj
FačkovZimný šachový turnaj2018-12-2826   26    
Vianočný turnaj Bojnice
BojniceVianočný turnaj Bojnice2018-12-2731   31  
O Zlatého pešiaka
Belá nad CirochouO Zlatého pešiaka2018-12-2726   26    
Talent - 3.turnaj
Liptovský MikulášTalent - 3.turnaj2018-12-2257   57    
Vianočná Tirnavia šachových nádejí
Trnava-ModrankaVianočná Tirnavia šachových nádejí2018-12-1598   98    
Mucko liga mládeže - 3.kolo
BardejovMucko liga mládeže - 3.kolo2018-12-1525   25  
Okresná žiacka liga Snina - 3.kolo
SninaOkresná žiacka liga Snina - 3.kolo2018-12-1174   74  
Košická žiacka liga - 3.turnaj
KošiceKošická žiacka liga - 3.turnaj2018-12-0841   41    
Reinter Grand prix - 2.turnaj - Mikulášsky
HumennéReinter Grand prix - 2.turnaj - Mikulášsky2018-12-0839   39    
Zobor Cup - 3.turnaj
NitraZobor Cup - 3.turnaj2018-12-0843   43  
Mikulášsky turnaj žiakov
Považská BystricaMikulášsky turnaj žiakov2018-12-0859   59    
Liga mládeže Spiša - 3.kolo
Spišské VlachyLiga mládeže Spiša - 3.kolo2018-12-0848   48    
Školská šachová liga Bardejov - 2.kolo
BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 2.kolo2018-12-0735   35  
Šachový turnaj sv. Mikuláša
TopoľčanyŠachový turnaj sv. Mikuláša2018-12-0639   39  
Šachový kráľ mesta Rajec
RajecŠachový kráľ mesta Rajec2018-12-0166   66    
Spektrum chess - 2.turnaj
ČadcaSpektrum chess - 2.turnaj2018-11-2462   62    
Detský šachový turnaj v Malackách
MalackyDetský šachový turnaj v Malackách2018-11-2465   65  
Mucko liga mládeže - 2.kolo
BardejovMucko liga mládeže - 2.kolo2018-11-2418   18  
Liga mládeže Spiša - 2.kolo
Spišská TeplicaLiga mládeže Spiša - 2.kolo2018-11-2448   48    
Okresná žiacka liga Snina - 1.kolo
SninaOkresná žiacka liga Snina - 1.kolo2018-11-1964   64  
Reinter Grand prix - 1.turnaj
HumennéReinter Grand prix - 1.turnaj2018-11-1745   45    
Zobor Cup - 2.turnaj
NitraZobor Cup - 2.turnaj2018-11-1750   50  
Košická žiacka liga - 2.turnaj
KošiceKošická žiacka liga - 2.turnaj2018-11-1046   46    
Talent - 2.turnaj
Liptovský MikulášTalent - 2.turnaj2018-11-1052   52    
Zobor Cup - 1.turnaj
NitraZobor Cup - 1.turnaj2018-11-0331   31  
Spektrum chess - 1.turnaj
ŽilinaSpektrum chess - 1.turnaj2018-10-2783   83  
Mucko liga mládeže - 1.kolo
BardejovMucko liga mládeže - 1.kolo2018-10-2717   17  
Košická žiacka liga - 1.turnaj
KošiceKošická žiacka liga - 1.turnaj2018-10-2056   56    
Liga mládeže Spiša - 1.kolo
LendakLiga mládeže Spiša - 1.kolo2018-10-1350   50    
Talent - 1.turnaj
Liptovský MikulášTalent - 1.turnaj2018-10-0647   47    
 Mesto   Turnaj   Termín   Propozície   Chess-results   Prihlásení   Výsledky   Zapocítaný   Foto   Info  

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -