Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Západná skupina  |  Východná skupina  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Janovicek Lukas starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstar1279732 [7]   Sk Doprastav Bratislava
2. Kovacik Oliver starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstar1344723 [7]   Sk Doprastav Bratislava
3. Marosi Michal starstarstarstarstarstarstarstarstar1310658 [7]   Sk Prievidza
4. Sekera Timotej starstarstarstar1708601 [7]   Sk Komplet Modranka
5. Kosut Simon starstarstarstarstar1000580 [7]   Sk Komplet Modranka
6. Bartelt Tobias starstarstarstarstar1000569 [7]   Ksn Bratislava
7. Rozboril Alex starstarstarstarstar1211560 [7]   Sk Nafta Gbely
8. Mendel Marko starstarstarstarstarstar1108545 [7]   Bojnicka Sachova Akademia
9. Buday Alexander starstarstar1083530 [7]   Nitriansky sachovy klub Nitra
10. Macakova Bianka starstarstarstarstarstar1160529 [7]   Sk Doprastav Bratislava
11. Machovic Maxim starstar1063527 [7]   Sk Komplet Modranka
12. Laurincova Timea starstarstar1043519 [7]   Topolciansky sachovy Klub
13. Hryshko Herman starstarstarstar1410499 [7]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
14. Belovic Samuel starstar1098495 [7]   Sk Doprastav Bratislava
15. Kroslakova Michaela starstarstarstar1127492 [7]   ZS Velke Uherce
16. Vavra Martin star1377447 [7]   Sk Doprastav Bratislava
17. Pauko Sebastian star1175436 [7]   Ksn Bratislava
18. Kostov Rubin starstarstar1000432 [7]   SK Komplet Modranka
19. Lukianov Mykhailo 1005414 [7]   Individualny Clen
20. Karaba Rudolf starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstar1337413 [7]   Topolciansky sachovy Klub
21. Nikolaiev Kuzma starstarstar1000412 [7]   Sk Doprastav Bratislava
22. Binovec Lukas starstar1000411 [7]   Sk Komplet Modranka
23. Diachenko Mykhailo starstar1336404 [7]   Nitriansky sachovy klub Nitra
24. Zvalova Adela starstar1121368 [7]   Nitrianska sachova akademia
25. Chmelikova Julia star1035353 [7]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislava
26. Bednar Lukas 1000350 [7]   Tatran Bratislava
27. Kovacikova Simona star1010344 [7]   Sk Doprastav Bratislava
28. Havetta Slavomir starstarstar1000338 [5]   Sk Vrable
29. Glod Peter 1013334 [7]   Sk Doprastav Bratislava
30. Valik Viktor 1000327 [7]   Sk Doprastav Bratislava
31. Huttova Karolina 1153326 [7]   Sk Komplet Modranka
32. Vesely Filip 1000319 [7]   Bratislavska sachova akademia
33. Ostrozlik Filip star1359315 [7]   Nitriansky sachovy klub Nitra
34. Liska Leo starstarstarstarstar1281315 [7]   Nitrianska sachova akademia
35. Stetina Simon star1000307 [7]   Sk Komplet Modranka
36. Hrdlicka Timotej 1000290 [7]   Bratislava
37. Nestserau Arseni star1000287 [7]   Nitrianska sachova akademia
38. Kudolani Lukas 1000283 [7]   CVC Senica
39. Sefcova Adriana star1000282 [7]   Sk Slovan Bratislava
40. Balog Juraj 1041277 [7]   Sk Komplet Modranka
41. Bily Samuel 1000275 [6]   Bratislava
42. Habara Viliam starstar1000266 [6]   ZS Sv Don Bosca Topolcany
43. Rybansky Felix 1028263 [7]   ZS Skultetyho Topolcany
44. Hrdy David 1000258 [7]   Bratislavska sachova akademia
45. Perdoch Marian 1000254 [6]   Sks Dubnica nad Vahom
46. Cerny Filip starstarstarstar1411251 [5]   Zahoracky sachovy klub
47. Chmelik Juraj 1156241 [7]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislava
48. Slamka Matias 1134237 [6]   Sk Doprastav Bratislava
49. Cerny Patrik starstar1390231 [5]   Zahoracky Sachovy Klub
50. Fialka Richard 1000230 [4]   Bojnicka Sachova Akademia
51. Jaroskova Nina star1000228 [5]   Lokomotiva Trnava
52. Kvassay Marek star1000227 [3]   Sk Povazske Podhradie
53. Ondriska Lukas star1140226 [4]   ZS Sv Don Bosca Topolcany
54. Seles Samuel starstarstar1303225 [7]   Topolciansky sachovy Klub
55. Vanco Simon 1000224 [7]   ZSK Malacky
56. Simansky Samuel starstarstar1471221 [6]   Sk Hlohovec
57. Filipak Matej 1000220 [7]   Bojnicka Sachova Akademia
58. Katreniak Matej 1000218 [5]   Sk Doprastav Bratislava
59. Motyka Richard 1000216 [7]   Sk Doprastav Bratislava
60. Hudik Ema 1021216 [7]   Sk Komplet Modranka
61. Bednarova Lea 1000216 [7]   Tatran Bratislava
62. Osadsky Samuel 1058216 [7]   Zahoracky Sachovy Klub
63. Voskar Miloslav 1000215 [7]   Bratislavska sachova akademia
64. Zaborsky Richard star1000212 [5]   Nitrianska sachova akademia
65. Hrdlickova Bibiana 1031210 [7]   Bratislava
66. Bittner Samuel 1306202 [4]   Ksn Bratislava
67. Lacko Matus 1000201 [7]   ZS Teplicka Bratislava
68. Sabo Michal 1000192 [7]   Zsk Vrbove - sach
69. Bracik Andrej 1000189 [5]   Sk Trencin
70. Kristof Jan starstar1064188 [2]   Sk Levice
71. Klucka Juraj 1000186 [7]   SZS Mercury Bratislava
72. Mikulova Dominika 1000186 [6]   SK Deti a mladeze Smolenice
73. Supa Miroslav 1000186 [5]   neuvedene
74. Janovickova Ema 1000179 [7]   Sk Doprastav Bratislava
75. Kapusta Martin 1000172 [5]   ZS. I. Bukovcana Bratislava
76. Mokosak Radovan starstar1292170 [4]   Sk Levice
77. Bodis Sebastian Samuel 1000166 [5]   Bratislava
78. Pitonak Samuel 1000164 [5]   KS Pezinok
79. Rybansky Noe 1000160 [7]   ZS Skultetyho Topolcany
80. Al-Hadi Karim 1000160 [6]   Bojnicka Sachova Akademia
81. Havir Adam star1000160 [3]   CVC Myjava
82. Toth Tomas 1000159 [6]   SZS a SG Cenada Bratislava
83. Pearson Sebastian 1000157 [5]   Sk Komplet Modranka
84. Kuvik Miloslav 1000157 [6]   SPMNDaG Teplicka Bratislava
85. Vernerova Ema 1000156 [4]   Sk Osuske
86. Hermann Michal 1000155 [4]   ZS Sv Don Bosca Topolcany
87. Peternai Aron 1000153 [6]   Sk Velky Kyr
88. Kollarik Filip 1000152 [5]   Zsk Vrbove - sach
89. Galgoc Lukas 1000152 [3]   Sk Levice
90. Sramko Tobias 1000149 [4]   Bratislava
91. Livnanska Veronika 1000148 [6]   ZS Ceska Bratislava
92. Bartosova Emma 1000144 [7]   Sk Komplet Modranka
93. Kostelansky Lukas 1000141 [4]   CVC Povazska Bystrica
94. Konecny Daniel 1000141 [5]   SZS a SG Cenada Bratislava
95. Kramarova Anabela 1000139 [7]   Sk Komplet Modranka
96. Stehlik Juraj star1456139 [6]   Nitrianska sachova akademia
97. Stiavnicky Ivan 1242138 [3]   Lokomotiva Trnava
98. Bartal Alex 1000137 [3]   Sk Osuske
99. Mato Matus 1000137 [6]   Nitrianska sachova akademia
100. Hritz Andrej starstar1004135 [5]   Sk Vrable
101. Holic Samuel 1000134 [4]   CVC Myjava
102. Bujna Tomas 1000133 [3]   ZS Skultetyho Topolcany
103. Hutta Richard 1000132 [7]   Sk Komplet Modranka
104. Hozlar Michal starstar1263132 [3]   Sk Slovan Bratislava
105. Jusko Jakub 1136131 [4]   Sk Levice
106. Bednar Daniel starstar1000129 [4]   ZS Tomasov
107. Magoc Matyas 1000128 [7]   Topolciansky sachovy Klub
108. Bodis Elias 1000127 [3]   Bratislava
109. Orgon Michal 1000127 [4]   Sks Dubnica N/V
110. Hamar Jakub 1000126 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra
111. Pastrnak Tomas 1000125 [4]   ZS Sv Don Bosca Topolcany
112. Grman Igor 1000123 [7]   ZS J. Holleho Topolcany
113. Michalek Ondrej 1000122 [2]   ZS Karloveska Bratislava
114. Sipos Aron 1180121 [2]   Sk Doprastav Bratislava
115. Paulovic Matyas 1000121 [6]   ZSK Malacky
116. Tichy Rudolf 1000120 [5]   SZS a SG Cenada Bratislava
117. Helbichova Lucia 1000119 [3]   ZS Stvorlistok Skalica
118. Do Van Tung Lam 1047119 [2]   Sk Doprastav Bratislava
119. Kuvik Michal 1000117 [6]   SPMNDaG Teplicka Bratislava
120. Mazag Simon 1000115 [5]   Bratislavska sachova akademia
121. Stachovic Matus star1099115 [3]   Sk Kupele Piestany
122. Hurton Adam 1544113 [3]   Ssk Surany
123. Cerven Filip 1000112 [3]   Bratislavska sachova akademia
124. Sadecky Peter 1000112 [2]   Sk Povazske Podhradie
125. Novotna Lilien 1000109 [7]   Nitriansky sachovy klub Nitra
126. Gese Filip 1000109 [4]   Sk Hlohovec
127. Lukacova Tereza 1000108 [6]   ZS Sv Don Bosca Topolcany
128. Zvalo Filip 1000107 [6]   Nitrianska sachova akademia
129. Kudolani Jakub 1000107 [7]   CVC Senica
130. Scecinova Stela 1000107 [7]   ZS Benkova Nitra
131. Hajdu Peter starstar1547107 [2]   Sk Basta Nove Zamky
132. Kroslak Alexander 1000105 [4]   ZS Velke Uherce
133. Kralik Eduard 1000105 [4]   Sk Skalica
134. Jancovicova Tamara starstar1242105 [2]   Zsk Vrbove - sach
135. Viskupova Hannah 1000104 [7]   ZS Benkova Nitra
136. Sekeresova Viktoria 1000102 [4]   SK Deti a mladeze Smolenice
137. Martinkovic Viliam 1000101 [4]   Bratislavska sachova akademia
138. Bujna Ondrej 1000100 [6]   ZS Sv Don Bosca Topolcany
139. Malina Marko starstar1000100 [2]   CVC Senica
140. Jusko Filip 123899 [3]   Sk Levice
141. Mordavsky Martin star147097 [1]   Sk Doprastav Bratislava
142. Lesay Patrik 101396 [4]   Sk Komplet Modranka
143. Andrasinova Natalia 100096 [3]   Chorvatsky Grob
144. Hermann Jozef 100096 [3]   ZS Sv Don Bosca Topolcany
145. Zavacky Dragan 100096 [2]   Bratislava
146. Barta Dominik star129596 [4]   Nitrianska sachova akademia
147. Alexander Adrian 107294 [3]   Sk Doprastav Bratislava
148. Alinejhad Yasa 100092 [6]   ZS Skultetyho Topolcany
149. Budac Damian 100091 [3]   ZS Farska Nitra
150. Maslikova Viktoria 100090 [7]   Sk Doprastav Bratislava
151. Durana Jakub 100090 [5]   Tatran Bratislava
152. Rusnak Matej 100090 [4]   SZS a SG Cenada Bratislava
153. Kello Alexander 112389 [1]   Sk Doprastav Bratislava
154. Madr Martin 100088 [3]   Sks Dubnica nad Vahom
155. Presinsky Matej 100085 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra
156. Bajza Erich 100085 [3]   Cirkevne CVC Belusa
157. Belohorec Marek 100084 [5]   SZS a SG Cenada Bratislava
158. Korchyna Uliana 100083 [5]   SZS a SG Cenada Bratislava
159. Cicmanec Dominik 100083 [2]   Bojnicka Sachova Akademia
160. Drozd Henri 100083 [2]   Bojnicka Sachova Akademia
161. Mikula Andrej 100082 [4]   CVC Povazska Bystrica
162. Kakos Martin 100082 [4]   ZS Sv Don Bosca Topolcany
163. Machalova Barbora 100082 [4]   SK Deti a mladeze Smolenice
164. Stehlikova Beata 100081 [4]   ZS Farska Nitra
165. Svyba Matus 100081 [5]   Nitrianska sachova akademia
166. Gono Matus 100081 [2]   SK Deti a mladeze Smolenice
167. Cicmanec Damian 100080 [2]   Bojnicka Sachova Akademia
168. Sekeresova Alexandra 100080 [4]   SK Deti a mladeze Smolenice
169. Blahova Nina 100080 [3]   Skalica
170. Bezak David 100080 [2]   ZS Turnianska Bratislava
171. Rexova Kristina 100080 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra
172. Foldesi Jan 105779 [2]   Sk Levice
173. Pagacova Sona 100079 [3]   Cirkevne CVC Belusa
174. Kosik Jakub 100079 [2]   Sk Hlohovec
175. Slivkanic Matus 100078 [4]   Nitriansky sachovy klub Nitra
176. Wang Sofia Chenxia 100078 [3]   Bojnicka Sachova Akademia
177. Drabek Matej 129078 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
178. Rotling Viliam 109578 [1]   SK Handlova
179. Foldesi Marek 100077 [2]   Sk Levice
180. Chlupik Michal 100077 [3]   CVC Senica
181. Sunderlik Tobias 100076 [5]   ZS Farska Nitra
182. Florovic Filip 100076 [3]   Sk Komplet Modranka
183. Viktorin Simon 100076 [3]   Zahoracky Sachovy Klub
184. Gabris Timotej 100075 [3]   Cc Vistuk Patriots
185. Krizan Sebastian 100075 [4]   Kruzok Dubravan
186. Sarkozi Kiss Theo 100074 [7]   Bratislava
187. Benko Tomas star156774 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
188. Kosecky Sebastian star133574 [4]   Topolciansky sachovy Klub
189. Viskupova Sarah 100073 [7]   ZS Benkova Nitra
190. Simek Samuel 100072 [3]   CVC Myjava
191. Hadidom Peter 100071 [2]   Sk Dunajska Streda
192. Hideg Oliver 100071 [7]   Bojnicka Sachova Akademia
193. Radomszka Kamilla 100071 [5]   Tatran Bratislava
194. Sitarova Hana 100071 [4]   SK Deti a mladeze Smolenice
195. Lambrecht Daniel 100070 [2]   ZS Jana Pavla II. Vajnory
196. Cisecky Filip star100070 [3]   SK deti a mladeze Smolenice
197. Stefanik Ondrej 100069 [7]   ZS Teplicka Bratislava
198. Matieska Branislav Jan 100068 [1]   SK Handlova
199. Holic Marek 100068 [4]   CVC Myjava
200. Toth Daniel 100067 [7]   Nitrianska sachova akademia
201. Rovensky Richard 100067 [4]   SPMNDaG Teplicka Bratislava
202. Lebduskova Izabela 100067 [4]   Nitrianska sachova akademia
203. Bombicz Matias 100066 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra
204. Hrasko Maros 100066 [2]   Levice
205. Palkovic Samuel Peter 100065 [1]   Bratislava
206. Styblo Frantisek 100064 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra
207. Tupek Tomas 100064 [2]   Bratislavska sachova akademia
208. Durovska Miriam 100064 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra
209. Rac Tomas star100064 [3]   Nitrianska sachova akademia
210. Michalek Marian 100063 [2]   ZS Karloveska Bratislava
211. Huttera Oliver 100063 [3]   neuvedene
212. Alinejhad Yasin 100062 [5]   ZS Skultetyho Topolcany
213. Hostovecka Zoe 100062 [4]   Nitriansky sachovy klub Nitra
214. Ulrich Filip 100061 [1]   Sachovy Klub Dubravan
215. Jakubcova Lilien 100060 [5]   SK Deti a mladeze Smolenice
216. Kroupova Veronika 108559 [2]   Sk Skalica
217. Misun Matej Peter 100059 [3]   SZS a SG Cenada Bratislava
218. Cacik Boris 100058 [3]   CVC Myjava
219. Stehlik Ondrej 100057 [3]   MC Farska Nitra
220. Mancuska Adam 100057 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
221. Lebduska Oliver 100057 [4]   Nitrianska sachova akademia
222. Petrovic Matej 100057 [2]   SK Deti a mladeze Smolenice
223. Vyhnicka Marek 100057 [3]   Cirkevne CVC Belusa
224. Kovacik Richard 100056 [2]   Bratislavska sachova akademia
225. Buranova Julia 100056 [3]   Sk Osuske
226. Rapos Martin 100056 [4]   SZS a SG Cenada Bratislava
227. Gono David 100055 [2]   SK Deti a mladeze Smolenice
228. Kanuch Daniel 109455 [2]   Sk Doprastav Bratislava
229. Motykova Dorota 100054 [3]   Sach na skolach, Teplicka
230. Jelenik Alexander 100054 [2]   CVC Povazska Bystrica
231. Kuc Aiden 102954 [1]   Sk Doprastav Bratislava
232. Hanzalikova Ema 100054 [2]   Sk Skalica
233. Zhenzhen Ye 100053 [1]   Sk Skalica
234. Bati Slavomir 100053 [2]   neuvedene
235. Valientova Paulina 100053 [2]   ZS Stred Pov. Bystrica
236. Bednar Patrik 100052 [2]   Cirkevne Cvc Belusa
237. Delikat Jakub 100052 [1]   ZS Dubova Bratislava
238. Michna Simon 100052 [2]   Zs Skultetyho Topolcany
239. Culak Daniel 100051 [3]   ZS Farska Nitra
240. Busfy Svetozar 100050 [1]   Bratislavska sachova akademia
241. Strba Richard 100050 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra
242. Minarovic Tadeas 100050 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
243. Hrabovsky Aurel 100050 [1]   ZS Bojnicky
244. Ondrovicova Dominika 100049 [3]   Bratislavska sachova akademia
245. Tichy Samuel 100049 [2]   Sukromna Zs Nova Dubnica
246. Sull Aron 100049 [1]   Msk Corvin Velky Meder
247. Kosik Lukas 100048 [2]   Sk Hlohovec
248. Lapko Yelysei 100048 [5]   ZS Sokolikova Bratislava
249. Sklenkova Nina 100048 [1]   SK Handlova
250. Smelov Bogdan 100048 [1]   Bratislava
251. Hrtan Filip 100048 [1]   Dunajska Luzna
252. Repasky Kevin 100047 [1]   Sk Hlohovec
253. Studenov Rodion 100047 [2]   Bratislavska sachova akademia
254. Kupcov Nela 100047 [1]   Cvc Vcielka Puchov
255. Mazag Martin star176447 [1]   Sk Doprastav Bratislava
256. Strecansky Michal 100046 [2]   ZS Stupava
257. Kajan Tomas star100046 [1]   Spojena skola de La Salle Bratislava
258. Valko Samuel 100045 [3]   Skalica
259. Palun Marko 100045 [2]   ZS A. Dubceka
260. Simonov Viliam 100044 [4]   ZS Farska Nitra
261. Suplata Oliver 100044 [5]   Kruzok KSN Bratislava
262. Lukac Nikolas 100044 [1]   Sk Povazske Podhradie
263. Droppa Kristian 100044 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
264. Palkova Adriana 100043 [2]   Sk Osuske
265. Briatka Matus 100043 [1]   CVC Bojnice
266. Hilcik Tomas 100042 [2]   SS Pankuchova Bratislava
267. Calfa Timotej 100042 [4]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislava
268. Mydla Damian 100041 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
269. Strbka Filip 100041 [2]   ZS Smolenice
270. Vanco Pascal 100041 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
271. Sitar Adam Silvester 100041 [3]   SK Deti a mladeze Smolenice
272. Bosak Samuel 100041 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
273. Slovakova Daniela 100041 [5]   neuvedene
274. Mikla Matus 100041 [2]   Vrable
275. Viktorin Timotej Pavol 100041 [3]   Zahoracky Sachovy Klub
276. Talacova Adela 100041 [2]   Cirkevne CVC Belusa
277. Singer Matej 100041 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
278. Plastiak Matus star100041 [1]   ZS Jana Pavla II. Vajnory
279. Plault Lucas 100040 [3]   SK Deti a mladeze Smolenice
280. Kovac Dominik 100040 [4]   CVC Senica
281. Kovacovsky Samuel 100040 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
282. Tenai Patrik star100040 [1]   ZS s MS Smolenice
283. Vonderka Jaroslav 122939 [1]   Sk Komplet Modranka
284. Bena Pavol 100039 [1]   Sk Stefanov
285. Suchon Samuel 100039 [3]   Kruzok ZSK Malacky
286. Hudokova Monika 100039 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany
287. Vojtas Marek star141739 [1]   Sk Povazske Podhradie
288. Konrad Marek 100038 [2]   CVC Brezova
289. Vojtko Filip Simeon 100038 [1]   Sk Komplet Modranka
290. Pericka Roman 100038 [1]   SK Doprastav Bratislava
291. Steiger Emma 100038 [3]   Sk Doprastav Bratislava
292. Kafun Ondrej 100038 [1]   Bratislavska sachova akademia
293. Krivosik Matus star150438 [1]   Tatran Bratislava
294. Formanko Hugo 100037 [2]   Bratislavska sachova akademia
295. Blaskovic Alex 100037 [2]   ZS Grosslingova Bratislava
296. Kazik Simon 100037 [1]   SS Sv. Rodiny Bratislava
297. Lacsny Natan star127337 [1]   Nitrianska sachova akademia
298. Zavacky Alexander 100036 [3]   Bratislava
299. Krettel Michal 100036 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
300. Krsiak Michal star100036 [1]   neuvedene
301. Hitka Dominik star167236 [1]   Sk Slovan Bratislava
302. Ondrovic Lukas 100035 [3]   Bratislavska sachova akademia
303. Stec Ivo 100035 [1]   Individualny Clen
304. Novak Eduard 106735 [1]   Sk Komplet Modranka
305. Valcharciak Ondrej 100035 [2]   Sk Doprastav Bratislava
306. Vano Samuel 100035 [1]   ZS Ludanice
307. Prochyra Matus 100035 [2]   Zahoracky Sachovy Klub
308. Siska Simon 100035 [2]   Sk Hlohovec
309. Chrastina Martin 100034 [2]   Sukromna Zs Nova Dubnica
310. Korchyna Zoia 100033 [3]   SZS a SG Cenada Bratislava
311. Grun Adrian 100033 [1]   Bratislava
312. Harbac Andrej 100033 [1]   SPMNDaG Teplicka Bratislava
313. Csolle Robert 100033 [1]   Msk Corvin Velky Meder
314. Rada Lucas 100032 [2]   Sk Doprastav Bratislava
315. Horvath Patrik 100032 [3]   Kruzok ZSK Malacky
316. Karla Matus 100032 [2]   ZS Jana Pavla II. Vajnory
317. Sabol Peter 100032 [2]   ZS Pribinu NR
318. Wang Michael Quizhe 100032 [3]   Bojnicka Sachova Akademia
319. Portasik Dominik 100032 [2]   CVC Myjava
320. Huzovic Teodor Ibuki 100032 [1]   ZS Smolenice
321. Ondrovicova Natalia 100031 [2]   Bratislavska sachova akademia
322. Vanko Wiliam 106231 [1]   Ksn Bratislava
323. Hutar Dominik 100031 [1]   ZS Smolenice
324. Svitek Peter 100031 [1]   ZS Jana Pavla II. Vajnory
325. Chobot Michael 100031 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
326. Marecek Lukas 100030 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra
327. Kralik Tomas 100030 [3]   Sk Skalica
328. Urminsky Adam 100030 [2]   ZS Sv. Ursule
329. Dudrik Juraj 100030 [1]   Sk Krasnany
330. Marcinek Igor 104230 [1]   Sk Doprastav Bratislava
331. Lelovic Nikolas 100030 [2]   Sk Hlohovec
332. Prasnicky Pavol 100029 [1]   CVC Povazska Bystrica
333. Kotrba Jan 100029 [2]   Cc Vistuk Patriots
334. Irbis Ayk 100029 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
335. Lam Duc Felix Chi Bao 100029 [1]   Bratislavska sachova akademia
336. Lichardus Simon 100029 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
337. Szabo Akos 146429 [1]   Sk Pribeta
338. Kumala Dean 100028 [3]   Bratislavska sachova akademia
339. Janosikova Hanka 100028 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
340. Benovic Hugo 100028 [1]   ZS Smolenice
341. Onishchenko Mikhail 100028 [1]   Bratislavska sachova akademia
342. Holly Filip 100028 [2]   SZS a SG Cenada Bratislava
343. Rapavy Marek 140928 [2]   Individualny Clen
344. Lehocka Nikola 100027 [3]   Nitrianska sachova akademia
345. Vargova Dorka 100027 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
346. Martinkovicova Natalia 100027 [3]   Bratislava
347. Sisak Simon 100027 [2]   ZS Udica
348. Gal Jakub 100027 [1]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislava
349. Stasak Erik 100027 [1]   Sachovy Klub Dubravan
350. Jadron Richard 100027 [1]   Sk Krasnany
351. Honova Laura 100027 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
352. Toth Juraj 100027 [1]   ZS Smolenice
353. Greskovic Jakub 124527 [1]   Individualny Clen
354. Durovska Jana 100026 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
355. Lackovic Sebastian 100026 [1]   3. ZS Senica
356. Kovarsky Jakub 100026 [1]   ZS Smolenice
357. Lehocky Peter 140826 [1]   Ssk Surany
358. Majdan Matus 100025 [1]   Nitrianska sachova akademia
359. Chrastina Ondrej 100025 [2]   Sukromna Zs Nova Dubnica
360. Vedej Matus 100025 [2]   ZS Sokolikova
361. Sjekelova Zoja 100025 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
362. Babala Marcel 100025 [1]   ZS Tribecska Topolcany
363. Urik Richard 100025 [2]   Skalica
364. Bukovsky Denis 100025 [1]   ZS Smolenice
365. Janeka Jan 100024 [3]   CVC Myjava
366. Hrebicik Alex 100024 [2]   CVC Povazska Bystrica
367. Doka Martin 100024 [2]   CVC Bojnice
368. Ochodnicky Roman 100024 [2]   CVC Myjava
369. Chalany Ondrej 100024 [2]   Sk Hlohovec
370. Palenik Alexey 100024 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany
371. Vydareny Peter 100024 [1]   ZS Bieloruska Bratislava
372. Janco Jozef 100024 [1]   ZS Pribinu NR
373. Murarik Simon Peter 108624 [1]   Sk Doprastav Bratislava
374. Perbecka Simona 100024 [1]   Skalica
375. Simko Filip 129524 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava
376. Miso Andrej 100024 [1]   ZS s MS Smolenice
377. Stubna Jan 100023 [5]   Nitrianska sachova akademia
378. Nemsila Oliver 100023 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
379. Biel Adam 100023 [1]   CVC Povazska Bystrica
380. Semanco Tomas 100023 [1]   ZS Kpt.Nalepku Stupava
381. Zalesnak Filip 100023 [1]   CENADA
382. Mikula Vincent 100023 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
383. Hanus Maximilian 103723 [1]   Sk Komplet Modranka
384. Tarina Peter 104423 [3]   Topolciansky sachovy Klub
385. Kovac Daniel 100022 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
386. Vanco Liam 100022 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
387. Michna Matus 100022 [2]   Zs Skultetyho Topolcany
388. Ivanco Jakub 100022 [1]   Bratislavska sachova akademia
389. Sasin Oliver 100022 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
390. Suhaj Ondrej 100022 [1]   Zs Sv Frantiska Bratislava
391. Trnkus Simon 100022 [2]   neuvedene
392. Trsko Jakub 100022 [1]   ZS Udica
393. Vezdenko Danylo 100021 [1]   Bratislavska sachova akademia
394. Mozol Milan 100021 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany
395. Molda Jakub 100021 [1]   ZS Smolenice
396. Bobak Samuel 100021 [1]   Zs Tribecska Topolcany
397. Zahorcsek Zsolt 100021 [1]   Sk Pribeta
398. Jetmar Jan 100021 [1]   Sk Skalica
399. Senasiova Diana 135521 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
400. Trencansky Jakub 100020 [1]   ZS Pribinu NR
401. Mesickova Ema 100020 [2]   ZS Smolenice
402. Kizek Vladimir 100020 [2]   CVC Myjava
403. Varga Jakub 100020 [1]   Bratislavska sachova akademia
404. Durisova Sofia 100020 [3]   neuvedene
405. Vlachovic Samuel 100020 [1]   ZS Smolenice
406. Zelenay Marek 120020 [2]   Sk Hlohovec
407. Juricek Michal 100020 [1]   SK Skalica
408. Halas Oto 100020 [2]   Sk Krasnany
409. Svorca Lubomir 100019 [4]   ZS Samorin
410. Veselska Katarina 108519 [1]   Sk Doprastav Bratislava
411. Fajta Michal 100019 [2]   Bratislavska sachova akademia
412. Trsko Martin 100019 [1]   ZS Udica
413. Krizan Leonard 100019 [2]   ZS Farska Nitra
414. Skalicanova Minerva 100019 [1]   ZS Pribinu NR
415. Sevcenko Mikhael 100019 [1]   ZS Nemsova
416. Chytil Filip 100019 [1]   Neuvedene
417. Hronec Matej 100019 [1]   CVC Bojnice
418. Zak Marek 100019 [1]   ZS Smolenice
419. Vlachovic Matej 100019 [1]   ZS s MS Smolenice
420. Homza Matus 100018 [1]   ZS Jana Pavla II. Vajnory
421. Loffler Simon 100018 [1]   ZS Pribinu NR
422. Mazuch Alex 100018 [1]   ZS Medzilaborecka Bratislava
423. Balogh Matej 100018 [1]   CVC Malacky
424. Lietava Oto 100017 [2]   Sukromna Zs Nova Dubnica
425. Veres Yannick 100017 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
426. Misik Martin 100017 [2]   ZS Dulov
427. Kuhnel Barbora 100017 [1]   Spojena skola sv. Ursule
428. Simko Arthur 100017 [1]   Bratislava
429. Cerulik Damian 100017 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra
430. Komaromy Daniel 100017 [1]   Sachovy Klub Dubravan
431. Weissensteiner Max 100017 [1]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
432. Tomasik Juraj 100017 [1]   Sk Komplet Modranka
433. Jasurek Ales 100017 [1]   ZS Smolenice
434. Fojtik Adam 100017 [1]   Trnava
435. Nota Vincent 100017 [1]   Sk Doprastav Bratislava
436. Tichy Gregor 100017 [2]   SZS a SG Cenada Bratislava
437. Novak Jaroslav 100017 [1]   Zruseny Clen, Zruseny
438. Koszeghy Mikulas 100016 [2]   ZS Tilgnerova Bratislava
439. Nemeth Lukas 100016 [1]   Bratislavska sachova akademia
440. Martiniak Jozef 100016 [1]   BSA
441. Kamas Michal 100016 [1]   Sk Komplet Modranka
442. Handel Martin 100016 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
443. Mikulka Andrej 100016 [2]   CVC Povazska Bystrica
444. Kralovicova Mariana 100016 [2]   Skalica
445. Flimel Jan 100016 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
446. Sedlar Martin 100016 [1]   ZS Ludanice
447. Hudcovic Miroslav 100016 [1]   ZS Smolenice
448. Oresko Andrej 100015 [2]   ZS sv.Svorada a Ben NR
449. Madzin Damian 100015 [3]   SPMNDaG Teplicka Bratislava
450. Balogh Juraj 100015 [1]   CVC Malacky
451. Cibickova Diana 100015 [1]   Komarnansky Sc Komarno
452. Melih Tomi 100015 [1]   Trnava
453. Huzovicova Alyssa Emiko 100015 [1]   ZS Smolenice
454. Nguyen David 100015 [1]   ZS s MS Smolenice
455. Horvath Simon 124915 [2]   Nitrianska sachova akademia
456. Chrastina Matej 100014 [1]   Sukromna spojena skola Nova Dubnica
457. Vasilko Peter 100014 [1]   Nitrianska sachova akademia
458. Gahn Noah 100014 [2]   CVC Myjava
459. Luptovska Tamara 100014 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
460. Matuskova Mia 100014 [3]   SZS a SG Cenada Bratislava
461. Loksa Stefan 100014 [1]   Sk Skalica
462. Hudcovic Maros 100014 [1]   ZS Smolenice
463. Matuscin Simon 100014 [1]   Cirkevne CVC Belusa
464. Ochodnicky Kristian 100014 [1]   Bratislavska sachova akademia
465. Stefanik Juraj 100013 [2]   SPMNDaG Teplicka 7
466. Chudobova Alexandra 100013 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany
467. Mrazikova Nina 100013 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany
468. Grinchenko Pavel 100013 [1]   Cvc Povazska Bystrica
469. Gajdos Dominik 100013 [1]   ZS Benkova
470. Vlachovic Timotej 100013 [1]   ZS Smolenice
471. Tuska Ondrej 100013 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava
472. Sika Jakub Martin 100013 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
473. Duraj Michal 100012 [2]   CVC Povazska Bystrica
474. Vonderka Tomas Martin 100012 [1]   Sk Komplet Modranka
475. Ambros Rafael 100012 [1]   Sk Doprastav Bratislava
476. Majtan Maxim 100012 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
477. Robinson Audric 100012 [1]   Devin Sukromna zakladna skola, Kremelska
478. Homza Richard 100011 [1]   Sk Doprastav Bratislava
479. Mahdon Hugo 100011 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
480. Zavodny Slavomir 100011 [2]   CVC Brezova
481. Kovacik Alexander 100011 [1]   Bratislava
482. Kusenda Daniel 100011 [1]   BSA
483. Hrbata Agata 100011 [1]   Skalica
484. Breckova Emma 100011 [1]   ZS Smolenice
485. Jeneiova Linda 100011 [2]   Cc Vistuk Patriots
486. Kuzma Timur 100011 [1]   CVC Malacky
487. Zuborova Michaela 100011 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra
488. Dinka Mario 100011 [1]   SK Skalica
489. Gregus Bruno 100011 [1]   ZS s MS Smolenice
490. Matusek Pavol 100011 [1]   Exnarova 20
491. Suchon Jan 100010 [1]   Lokomotiva Trnava
492. Medve Alexander 100010 [2]   Cvc Senica
493. Gregorova Emilia 100010 [1]   CVC Bojnice
494. Hudcovic Michal 100010 [1]   ZS Smolenice
495. Pridalova Lea 100010 [1]   CENADA
496. Repasiova Katarina 100010 [3]   Zahoracky Sachovy Klub
497. Kukla Adam 100010 [1]   Sk Hlohovec
498. Klucka Adam 100010 [1]   ZS Velky Lapas
499. Murinova Amalia 10009 [2]   ZS sv.Svorada a Ben NR
500. Franek Michael 10009 [1]   MS sv. Anjelov strazcov
501. Gersi Nina 10009 [2]   Zs Ludanice
502. Izakovicova Nina 10009 [2]   ZS Smolenice
503. Humaj Oliver 10009 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
504. Radomszka Kamila 10009 [1]   Tatran Bratislava
505. Jancovicova Adela 10009 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany
506. Fialkova Zoja 10009 [1]   CVC Bojnice
507. Mikula Lukas 10009 [1]   ZS Smolenice
508. Babiak Marko 10009 [1]   CVC Myjava
509. Bedareva Yana 10009 [1]   BSA
510. Trandzik Samuel 10009 [3]   Sachovy Klub Dubravan
511. Hloska Filip 10008 [2]   Kruzok ZSK Malacky
512. Kubik Simon 10008 [1]   Skalica
513. Staricek Matus 10008 [1]   Sachovy klub Lokomotiva Trnava
514. Simonova Viktoria 10008 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
515. Grabec Juraj 10008 [1]   CVC Bojnice
516. Kellner Maximilian 10008 [1]   Malacky
517. Korec Tomas 10008 [1]   ZS Pribinu NR
518. Jungova Veronika 10008 [2]   Bratislava
519. Zalud David 10008 [1]   ZS Smolenice
520. Sokolovskyi Denis 10008 [1]   Nitra
521. Uhlik Vlastimil 10008 [1]   ZS s MS Smolenice
522. Veres Timon 10008 [1]   Nitrianska sachova akademia
523. Huska Martin 10007 [1]   CVC Bojnice
524. Karla Martin 10007 [1]   ZS Jana Pavla II. Vajnory
525. Vailing Teo 10007 [1]   ZS Pribinu NR
526. Seko Martin 10007 [1]   ZS Smolenice
527. Cekan Kamil 10007 [1]   Kruzok ZSK Malacky
528. Stanglicova Liliana 10007 [4]   Kruzok ZSK Malacky
529. Krckova Sofia 10007 [1]   CVC Myjava
530. Vernerova Lea 10007 [3]   Senica
531. Janci Ivan 10007 [2]   Zahoracky Sachovy Klub
532. Ambrosova Terezia 10617 [1]   Sk Doprastav Bratislava
533. Khrystoforov Mark 10007 [1]   ZS Nemocnicna, Pov. Bystrica
534. Lehocky Tomas 10007 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra
535. Goncharenko Anna 16147 [1]   Piestany
536. Doman Oliver 10007 [2]   Nitra
537. Holly Martin 10007 [1]   Sachovy klub Holic
538. Gabco Patrik 10006 [1]   ZS sv.Svorada a Ben NR
539. Pilnik Andrej 10006 [1]   ZS Smolenice
540. Stefcik Simon 10006 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
541. Kolarik Martin 10006 [1]   ZS Kalinciakova Bratislava
542. Geseova Tereza 10006 [2]   Sk Hlohovec
543. Huska David 10006 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
544. Adam Samuel 10006 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
545. Ladi Vivien 10005 [2]   ZS CENADA
546. Liska Jakub 10005 [1]   Nitra
547. Korcova Michaela 10005 [1]   ZS Pribinu NR
548. Kroupa Adam 10005 [1]   Sk Skalica
549. Irbis Xavier 10005 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
550. Kahala Michal 10005 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
551. Cibickova Sona 10005 [1]   Komarnansky Sc Komarno
552. Simovec Matej Jan 10005 [1]   3.ZS Nove Mesto nad Vahom
553. Cekanova Kiara 10005 [1]   Kruzok ZSK Malacky
554. Zavodna Ketrin 10005 [1]   CVC Brezova
555. Hurban Samuel 10005 [1]   Kruzok ZSK Malacky
556. Stibrany Filip 10005 [1]   ZS Smolenice
557. Hecko Kevin 10005 [1]   ZS s MS Smolenice
558. Lesay Alisa 10005 [2]   SK Komplet Modranka
559. Paliesek Matus 10004 [1]   Cirkevne CVC Belusa
560. Cibulkova Ana 10004 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
561. Gregor Timothy 10004 [2]   Zs Skultetyho Topolcany
562. Ostrozlikova Sara 10004 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra
563. Urbanek Filip 10004 [1]   ZS Pribinu NR
564. Grun Alexandra 10004 [1]   Bratislava
565. Loksova Zofia 10004 [1]   Sk Skalica
566. Janco Matii 10004 [1]   SZS Mercury Bratislava
567. Siska Patrik 10004 [1]   ZS Smolenice
568. Hadidom Naomi 10004 [1]   Sk Dunajska Streda
569. Jakabovic Samuel 10004 [1]   SPMNDaG Teplicka Bratislava
570. Majtan Timotej 10004 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
571. Bohomolov Tymur 10004 [1]   SKS Dubnica nad Vahom
572. Magic Matej 10004 [1]   ZS sv.Svorada a Benedikta
573. Srncik Samuel 10004 [1]   Hlohovec
574. Pokoraczki Maros 10004 [1]   Sk Levice
575. Rehak Bystrik 10003 [1]   MS sv. Anjelov strazcov
576. Lehotska Karolina 10003 [1]   CVC Bojnice
577. Janek Richard 10003 [1]   Cvc Povazska Bystrica
578. Zrubec Richard 10003 [1]   Bratislava
579. Kmec Marko 10003 [1]   Bratislava
580. Melicher Milan Lukas 10003 [1]   Kruzok ZSK Malacky
581. Cibik Matej 10003 [1]   ZS Dulov
582. Benedikt Luca 10003 [1]   ZS Brestovany
583. Hlubek Daniel 10003 [1]   ZS Pribinu NR
584. Janosik Juraj 10003 [1]   BSA
585. Schwarz Martin 10003 [1]   Bratislavska sachova akademia
586. Perickova Karolina 10003 [1]   ZS Hargasova Zahorska Bystrica
587. Holicova Dana 10003 [1]   CVC Myjava
588. Proks Jakub Jan 10003 [1]   Trnava
589. Novak Tomas 10003 [1]   Nitra
590. Murko Tomas 10002 [1]   Cvc Povazska Bystrica
591. Prazienka Filip 10002 [1]   CVC Brezova
592. Mazuch Boris 10002 [2]   ZS Drienova Bratislava
593. Jancovic Dean 10002 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany
594. Malik Tobias 10002 [1]   ZS Malokarpatske namestie Bratislava
595. Ockay Beata 10002 [1]   Bratislavska sachova akademia
596. Kvapilova Natalia 10002 [2]   ZS Smolenice
597. Pilnik Matej 10002 [1]   ZS Smolenice
598. Palenikova Viktoria 10002 [1]   ZS Benkova NR
599. Lang Alex 10002 [1]   SZS Stvorlistok Skalica
600. Khramkov Platon 10002 [1]   ZS Tilgnerova Bratislava
601. Prno Adam 10002 [1]   CVC Bojnice
602. Tuska Tomas 10002 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava
603. Vesely Oliver 10002 [1]   Kruzok ZSK Malacky
604. Jurco Peter 10002 [1]   neuvedene
605. Docolomansky Marko 10002 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava
606. Kuruc Matus 10002 [1]   ZS s MS Smolenice
607. Talapka Timotej 10001 [1]   CVC Bojnice
608. Stanglica Adam 10001 [1]   Kruzok ZSK Malacky
609. Bondra Marko 10001 [1]   MS 8.maja Piestany
610. Magdin Alexander 10001 [1]   CVC Bojnice
611. Ivanco Juraj 10001 [1]   Bratislavska sachova akademia
612. Angelovicova Daniela 10001 [1]   ZS Pribinu NR
613. Svehla Adam 10001 [1]   SZS Stvorlistok Skalica
614. Yanishevska Maria 10001 [1]   ZS Sokolikova Bratislava
615. Magula Martin 10001 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
616. Mrazikova Miriam 10001 [1]   ZS Benkova Nitra
617. Pridala Alex 10001 [1]   CENADA
618. Marias Nikki 10001 [1]   Cc Vistuk Patriots
619. Pavkova Nella Sofia 10001 [1]   Skalica
620. Sedlacik Matus 10001 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava
621. Pivarciova Tatiana 10001 [1]   Cc Vistuk Patriots
622. Sokolovsky Denis 10001 [1]   neuvedene
623. Piesecka Vivien 10001 [1]   Nitrianska sachova akademia
624. Sabanosova Sara 10001 [1]   CVC Senica
625. Rancso Adam 10001 [1]   Sk Pribeta
626. Denesova Dominika 10001 [1]   ZS s MS Smolenice
627. Grof Jakub 10001 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -