Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Tirko Martin starstarstarstarCZS sv Petra a Pavla Stropkov1291V-C143745
2 Savinec Filip starstarstarCZS sv Petra a Pavla Stropkov1134V-C142955
3 Polackova Eva starstarCZS sv Petra a Pavla Stropkov1367V-D142143
4 Truskova Stela starCVC Orgovanova Kosice1000V-D142103
5 Kocis Daniel starCVC Orgovanova Kosice1000V-C142063
6 Vateha Tobias CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C141955
7 Viglas Matej starstarstarMedia Report1000V-C111853
8 Halcinova Alena Sk CVC Lendak1030V-D141854
9 Szaszak Matej starstarMoldava Nad Bodvou + Dpmk1214V-C141842
10 Cabak Matej Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C141844
11 Hoang Jakub starstarMsk Spisska Nova Ves1000V-C141843
12 Mucha Maximilian Sk CVC Lendak1000V-C141815
13 Lukacin Simon starCVC Orgovanova Kosice1000V-C141803
14 Geci Richard starMsk Spisska Nova Ves1175V-C141803
15 Matysak Richard starCVC Orgovanova Kosice1000V-C141793
16 Zrost Daniel starstarMsk Spisska Nova Ves1144V-C141772
17 Dovicak Slavomir starZS Konstantinova Stropkov1109V-C141694
18 Ivanco Marko Matus CZS sv Petra a Pavla Stropkov1094V-C141644
19 Cabakova Adela Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-D141634
20 Kostiak Ivan Individualny Clen1000V-C111612
21 Palejova Slavomira starZS s MS Bukovce1000V-D141534
22 Halcin Erik starSk CVC Lendak1000V-C141493
23 Mincik David ZS s MS Plavnica1000V-C141475
24 Hudak Gregor Oliver starstarZS Komenskeho Bardejov1000V-C141453
25 Zanony Tobias starstarZS Mlynska Stropkov1100V-C141432
26 Rybovic Alex So Skm Stara Lubovna1020V-C141434
27 Matysak Alex CVC Orgovanova Kosice1000V-C141423
28 Michalek Alex starMsk Spisska Nova Ves1000V-C141393
29 Onderusova Ema Zs Komenskeho Smizany1000V-D141345
30 Dubovska Lea CVC Orgovanova Kosice1000V-D141333
31 Sugarova Natalia CVC Orgovanova Kosice1000V-D141333
32 Viglas Richard starMedia Report1000V-C81313
33 Ziman Damian starTj Slavia Pu Presov1290V-C141312
34 Hnat Samuel So Skm Stara Lubovna1000V-C111274
35 Tirkova Kristina CZS sv Petra a Pavla Stropkov1016V-D111274
36 Palej Michal ZS s MS Bukovce1087V-C111264
37 Macaj Stanislav Sk CVC Lendak1126V-C111194
38 Korzenko Jehor CVC Orgovanova Kosice1000V-C141182
39 Gardosik Kristian Zs Komenskeho Smizany1000V-C141173
40 Dzurny Matej Sk Cvc Lendak1000V-C111144
41 Markotan Bruno ZS Pov sv kriza Smizany1000V-C111134
42 Calko Filip CZS sv Petra a Pavla Stropkov1098V-C141133
43 Fekiac Jan Stanislav Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C111114
44 Blanar David CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C141113
45 Selvekova Stanislava Sk Cvc Lendak1000V-D141093
46 Krajnakova Martina Tj Slavia Pu Presov1076V-D141092
47 Gombar Simon CZS sv Petra a Pavla Stropkov1058V-C141073
48 Hudak Matus CVC Orgovanova Kosice1000V-C141073
49 Gondekova Emma So Skm Stara Lubovna1201V-D111052
50 Lenart Kristian Leonard CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C141053
51 Jurkanin Adam starZS Wolkerova Bardejov1000V-C141032
52 Roman Jakub starSK BLS Bardejov1143V-C141022
53 Musil Jakub CZS sv Petra a Pavla Stropkov1124V-C141003
54 Tverdak Filip Sachy Reinter Kosice1000V-C11993
55 Zrost Bystrik Msk Spisska Nova Ves1122V-C14963
56 Ivanco Marko starCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14951
57 Miklic Urban ZS Mlynska Stropkov1000V-C14933
58 Siska Samuel ZS Krosnianska 4 Kosice1000V-C8893
59 Kollar Benjamin Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C11893
60 Tverdak Damian Sachy Reinter Kosice1037V-C11893
61 Jaselsky Martin CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14884
62 Perhac Jozef ZS Komenskeho Lipany1000V-C11863
63 Ropovik Marko ZS Kostolany pri Hornade1000V-C11863
64 Muller Tomas Sachy Reinter Kosice1325V-C11812
65 Komara Kristian Sk Bijacovce1000V-C14813
66 Jura Michal starSK BLS Bardejov1287V-C14801
67 Novak David ZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C11793
68 Kuchin Andrei ZS Hviezdoslavova Lipany1000V-C8782
69 Klocek Tobias ZS Mlynska Stropkov1131V-C14782
70 Vasilenko Ladislav Gymnazium Lipany1000V-C14783
71 Kalinak Martin MS Muskatova Kosice1000V-C8753
72 Badzik Martin ZS Pov sv kriza Smizany1000V-C11743
73 Zahornacky Jakub ZS Margecany1000V-C14744
74 Synott Slavomira ZS B Krpelca Bardejov1000V-D14743
75 Michel Marko Media Report1000V-C8713
76 Drab Emanuel Sachy Reinter Kosice1018V-C11692
77 Orlovsky Matej Sk Bijacovce1000V-C11693
78 Vresilovic Matus Msk Spisska Nova Ves1210V-C14692
79 Milcak Oliver Msk Spisska Nova Ves1000V-C14672
80 Selvek Damian Sk Cvc Lendak1000V-C11663
81 Harvan Kristian CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14663
82 Slatkovsky Kristian star1 Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C14651
83 Novotna Johanna Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-D11643
84 Hillier Hugo CVC Orgovanova Kosice1000V-C11632
85 Halcin Juraj Sk Cvc Lendak1000V-C11633
86 Bujdos Lukas CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11593
87 Stupakova Lucia Sk CVC Lendak1000V-D14593
88 Koscakova Karolina Sk Cvc Lendak1000V-D11584
89 Kinik Kristof Tj Slavia Pu Presov1135V-C14571
90 Kollar Adrian Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14573
91 Michel Mario Media Report1000V-C14562
92 Lukac Peter Tobias ZS Kracunovce1083V-C14562
93 Zacok Jakub ZS Jarna Poprad1000V-C11552
94 Kovalsky Filip So Skm Stara Lubovna1000V-C11523
95 Demjan Damian Matej ZS s MS Bukovce1000V-C14523
96 Pavlikova Barbora ZS s MS Havaj1000V-D14523
97 Valko Mario Sk Bijacovce1000V-C11512
98 Krajnak Alfred Martin ZS Margecany1000V-C14512
99 Karol Timur ZS Wolkerova Bardejov1000V-C8503
100 Harvilkova Eva ZS s MS Bukovce1000V-D14504
101 Holecko Samuel Sachova Skola Kosice1000V-C14501
102 Stankova Nina Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-D14503
103 Lach Robert ZS Jarna Poprad1000V-C11482
104 Vidova Miriam Sk CVC Lendak1000V-D14483
105 Ivan Richard CVC Orgovanova Kosice1000V-C8462
106 Lazur Richard ZS Komenskeho Bardejov1000V-C11462
107 Szabo Tomas CVC Orgovanova Kosice1000V-C14462
108 Kicura Richard ZS s MS Plavnica1000V-C14461
109 Halcinova Eliska Sk Cvc Lendak1000V-D11443
110 Sefcik Oto Sk Bijacovce1000V-C11442
111 Stryckova Zuzana Sachy Reinter Kosice1000V-D11442
112 Tomovcik Lukas CVC Orgovanova Kosice1000V-C11442
113 Angelovic Hugo ZS s MS Havaj1000V-C14433
114 Krumlovska Adela Media Report1060V-D11421
115 Khwaja Anisa ZS Konstantinova Stropkov1000V-D14413
116 Horvath Simon Tj Slavia Pu Presov1131V-C14411
117 Novotny Daniel Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8401
118 Slacky Martin Slovinky1000V-C14402
119 Pituch David ZS B Krpelca Bardejov1011V-C11391
120 Sakova Kamila ZS s MS Bukovce1000V-D14394
121 Sandrik Oliver CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14392
122 Kopcak Juraj CZS J.P. Gojdica Presov1000V-C14391
123 Lenart Marko ZS Komenskeho Bardejov1000V-C11382
124 Furik Lui SK Velke Kapusany1000V-C14381
125 Majercak Gabriel Sk Cvc Lendak1000V-C14372
126 Prusak Samuel ZS s MS Havaj1000V-C14373
127 Tomecek Oskar ZS Komenskeho Bardejov1000V-C8363
128 Onufer Rastislav ZS Kracunovce1000V-C14353
129 Kovc David ZS Mlynska Stropkov1000V-C14342
130 Kusnierik Pavol CVC Orgovanova Kosice1000V-C14342
131 Falat Tomas ZS Zlata Roznava1000V-C11332
132 Koperdak Cyprian 1 Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C14331
133 Macajova Melania Sk Cvc Lendak1000V-D11322
134 Cervenak Milos ZS s MS Havaj1000V-C14322
135 Skurla Simon ZS s MS Havaj1000V-C14322
136 Janicakova Sandra SK Velke Kapusany1000V-D14321
137 Petrik Richard CVC Orgovanova Kosice1000V-C14321
138 Ernst Richard Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8314
139 Zapletal Jakub CVC Orgovanova Kosice1000V-C11312
140 Halcin Samuel Sk CVC Lendak1000V-C14311
141 Marcincak Marko ZS Mlynska Stropkov1006V-C14301
142 Martinko Adam ZS Zlata Roznava1000V-C8292
143 Barlikova Dominika So Skm Stara Lubovna1000V-D8283
144 Jevocinova Natalia ZS Mlynska Stropkov1000V-D14281
145 Formanek Erik Presov1000V-C14281
146 Mulik Daniel ZS Levočska Spisska Nova Ves1000V-C14271
147 Fedorko Kristian ZS s MS Plavnica1000V-C14271
148 Kravec Marcel Presov1000V-C11261
149 Kizak Maximilian CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14262
150 Sudimak Pavol Gymnazium Lipany1000V-C14251
151 Gres Matej Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C11241
152 Bakalarova Olivia ZS Kracunovce1000V-D14244
153 Kerestes Luboslav ZS Kracunovce1000V-C14242
154 Beresova Barbara SK Velke Kapusany1000V-D14231
155 Spak Laura Sk Cvc Lendak1000V-D8223
156 Elias Jakub Sachova Skola Kosice1000V-C11221
157 Pecuch Filip ZS s MS Havaj1000V-C11223
158 Orlovsky Michal Sk Bijacovce1000V-C14222
159 Andrascikova Sona Gymnazium Lipany1000V-D14222
160 Andrascik Jan Tj Slavia Pu Presov1000V-C14221
161 Sekel Marko ZS Konstantinova Stropkov1000V-C14221
162 Plancarova Monika Tj Slavia Pu Presov1114V-D8211
163 Novysedlak Martin ZS Komenskeho Smizany1000V-C14211
164 Kuzma Tomas Michal ZS s MS Havaj1000V-C14211
165 Valastek Daniel CVC Orgovanova Kosice1000V-C8201
166 Cervakova Eva Domskolacik Bardejov1000V-D11202
167 Haring Michal Domskolacik Bardejov1000V-C8192
168 Licko Filip ZS Komenskeho Bardejov1000V-C11191
169 Simonov Timotej KdV Kezmarok1000V-C8181
170 Pinka Patrik Sk Furca1000V-C11181
171 Gondek Tomas CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11172
172 Kalata Filip ZS Komenskeho Bardejov1000V-C11171
173 Mackovjak Frantisek OSK Margecany1000V-C14172
174 Lenart Patrik ZS Komenskeho Bardejov1014V-C14171
175 Cervak Jan Domskolacik Bardejov1000V-C8162
176 Klema David Sachy Reinter Kosice1000V-C11151
177 Mantic Jakub ZS Wolkerova Bardejov1000V-C11151
178 Petrigac Leonard ZS Lubotice1000V-C11141
179 Kocai David ZS Velka Ida1000V-C11142
180 Priscak Richard ZS Wolkerova Bardejov1011V-C11141
181 Kozar Miriam Ester ZS Cirkevna Vojany1000V-D14141
182 Kalinak Samuel ZS Komenskeho Bardejov1000V-C14141
183 Kostarova Alica ZS Komenskeho Bardejov1000V-D11131
184 Simonov Tobias KdV Kezmarok1000V-C14131
185 Licko Matej ZS Komenskeho Bardejov1000V-C11121
186 Lizak Peter Sk Cvc Lendak1000V-C14121
187 Buckova Henrieta ZS s MS Bukovce1000V-D14123
188 Boles Filip ZS Kracunovce1000V-C14121
189 Kostov Martin Gymnazium Lipany1000V-C14121
190 Cechova Barbora CVC Orgovanova Kosice1000V-D14121
191 Stefancova Karin MS Gorkeho Bardejov1000V-D8112
192 Cviklik Daniel ZS Chotca1000V-C8112
193 Gajdos Pavol Franco ZS Pod Vinbargom Bardejov1000V-C8111
194 Depta Michal Sachova Skola Kosice1000V-C8112
195 Zilka Jan ZS Komenskeho Lipany1000V-C8112
196 Hanak Jakub CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14111
197 Gibala Viliam ZS Povysenia sv Kriza Smizany1000V-C14111
198 Lukac Tobias ZS Kracunovce1000V-C14111
199 Ondavsky Matias CZS Bardejov1000V-C8102
200 Klimek Damian ZS B Krpelca Bardejov1000V-C8101
201 Novicky Adam CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11101
202 Kuruc Alex ZS Dostojevskeho Poprad1000V-C11101
203 Leskova Ester ZS Komenskeho Bardejov1000V-D891
204 Kristof Simon Svidnik1000V-C891
205 Farkasova Sabina ZS Velka Ida1000V-D1192
206 Knoska Juraj Sk Bijacovce1000V-C1193
207 Laucak Jakub SK Hranovnica1000V-C1491
208 Stovka David ZS Mlynska Stropkov1000V-C1491
209 Krakovsky Jakub KS Aves Bardejov1000V-C881
210 Gibala Igor ZS Pov sv kriza Smizany1000V-C1181
211 Vrabel Filip ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C1181
212 Budzak Robert Sk Cvc Lendak1000V-C1181
213 Cihan Jozef ZS Velka Ida1000V-C1481
214 Sekercak Gabriel MS Gorkeho Bardejov1000V-C871
215 Jevocin Andrej ZS Mlynska Stropkov1000V-C1173
216 Kalinak Oliver ZS Komenskeho Bardejov1000V-C1171
217 Fedor Samuel Sachova Skola Kosice1000V-C1471
218 Ruttkayova Dorotka ZS Starozagorska Kosice1000V-D1161
219 Vateha Leo ZS Mlynska Stropkov1000V-C1161
220 Nagy-Pal Marian SK Hranovnica1000V-C1461
221 Jurova Zuzana MS Komenskeho Bardejov1000V-D852
222 Duncakova Tamara ZS Wolkerova Bardejov1000V-D851
223 Pangrac Jakub ZS B Krpelca Bardejov1000V-C851
224 Bechera Maxim CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C851
225 Burdza Matus Kosice1000V-C1151
226 Ilenin Michal Sachova Skola Kosice1000V-C841
227 Zigova Maria ZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-D842
228 Gallik Marek Sk Cvc Lendak1000V-C841
229 Maxin Jan KS Aves Bardejov1000V-C841
230 Matusovsky Simon MS Komenskeho Bardejov1000V-C831
231 Haber Jan Sk Cvc Lendak1000V-C831
232 Sopko Nicolas ZS Velka Ida1000V-C831
233 Hanobikova Anna ZS Komenskeho Bardejov1000V-D831
234 Stolarova Ema Sk Cvc Lendak1000V-D1131
235 Prusak Rastislav ZS s MS Havaj1000V-C1131
236 Cviklik Martin ZS Konstantinova Stropkov1000V-C1131
237 Dzurik Patrik 1000V-C1131
238 Jancura Samuel ZS s MS Havaj1000V-C1431
239 Lesikova Izabela MS nabrezna Bardejov1000V-D821
240 Zmijovska Andrea Sk Cvc Lendak1000V-D821
241 Kalinin Dmitrij Sachova Skola Kosice1000V-C821
242 Onufer Richard ZS Kracunovce1000V-C821
243 Rovnak Damian ZS Janigova Kosice1000V-C1121
244 Teraj Martin ZS Zlata Roznava1000V-C1121
245 Stefancikova Dominika Sk Bijacovce1000V-D1121
246 Galajda Lukas ZS s MS Bukovce1000V-C1121
247 Gliganic Andrej KS Aves Bardejov1000V-C811
248 Trucka Juraj ZS Pod Vinbargom Bardejov1000V-C811
249 Halcinova Kristina Sk Cvc Lendak1000V-D811
250 Slezak David ZS Janigova Kosice1000V-C1111
251 Jusko Maximilian Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1111
252 Bednar Sebastian ZS Janigova Kosice1000V-C1111
253 Barsay Samuel ZS s MS Havaj1000V-C1411
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -