Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Karaba Rudolf starstarstarTopolciansky sachovy Klub1225Z-C143144
2 Srnak Martin starstarSk Doprastav Bratislava1246Z-C82463
3 Hronec Tadeas starstarSk Doprastav Bratislava1355Z-C142133
4 Marosi Michal starstarSk Prievidza1155Z-C141862
5 Mendel Marko Bojnicka Sachova Akademia1000Z-C81694
6 Buday Alexander Nitriansky Sachovy Klub Nitra1173Z-C111624
7 Janovicek Lukas Sk Doprastav Bratislava1284Z-C111603
8 Makarov Erik Kurt starSk Strelec Devinska Nova Ves1388Z-C141433
9 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1228Z-C141393
10 Diachenko Mykhailo Nitriansky Sachovy Klub Nitra1027Z-C141372
11 Rybansky Felix starTopolciansky sachovy Klub1000Z-C111263
12 Ostrozlik Filip Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C111204
13 Cerny Patrik starZahoracky Sachovy Klub1293Z-C141192
14 Kozub Lukas starSk Doprastav Bratislava1045Z-C141082
15 Fukas Samuel SZS Cenada Bratislava1000Z-C141002
16 Kudela Oliver starKs Pezinok1298Z-C14991
17 Hurton Adam starSsk Surany1167Z-C11952
18 Halas Oto Individualny Clen1000Z-C14923
19 Sipos Aron Sk Doprastav Bratislava1345Z-C11903
20 Dvorak Alfred starSk Slovan Bratislava1266Z-C14881
21 Tichy Gregor SZS Cenada Bratislava1000Z-C14812
22 Kosecky Sebastian Topolciansky sachovy Klub1154Z-C14792
23 Halada Lubos Sk Doprastav Bratislava1013Z-C11762
24 Mikus Samuel SZS Cenada Bratislava0Z-C14762
25 Kothajova Emilia SK Handlova1000Z-D14711
26 Horny Michal Sk Strelec Devinska Nova Ves1303Z-C11702
27 Pauko Sebastian KSN Bratislava1000Z-C14632
28 Sunova Michaela Ksn Bratislava1022Z-D11622
29 Ondreicka Roman SK Komplet Modranka1000Z-C14592
30 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1207Z-D14571
31 Vydareny Peter ZS Bieloruska Bratislava1000Z-C11563
32 Mordavsky Martin Sk Doprastav Bratislava1000Z-C14562
33 Zelovic Matej Nitriansky Sachovy Klub Nitra1012Z-C11551
34 Hryshko Herman Sk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C11521
35 Kincik Martin Sk Hlohovec1000Z-C11512
36 Siroky Daniel Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11492
37 Lacko Matus SPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C11483
38 Rybansky Noe Topolciansky sachovy Klub1000Z-C11483
39 Tarina Peter starZS Tribecska Topolcany1045Z-C14481
40 Stec Ivo SPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C11472
41 Bednar Lukas Karlova Ves1000Z-C14472
42 Vavra Martin Sk Doprastav Bratislava1000Z-C14462
43 Mazag Martin SZS Cenada Bratislava1000Z-C14421
44 Sklenkova Nina SK Handlova1000Z-D11411
45 Kanuch Daniel Sk Doprastav Bratislava1000Z-C14391
46 Rada Lucas ZS P. Horova Bratislava1000Z-C11383
47 Cicmanec Damian CVC Junior Bojnice1000Z-C11381
48 Chmelik Juraj Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1053Z-C11372
49 Magoc Matyas Zs s Ms Horne Obdokovce1000Z-C14371
50 Stehlik Juraj Nitrianska sachova akademia1000Z-C11361
51 Murarik Simon Peter Sk Doprastav Bratislava1085Z-C14361
52 Konecny Daniel SZS Cenada Bratislava1000Z-C14362
53 Cicmanec Dominik CVC Junior Bojnice1000Z-C11331
54 Belohorec Marek SZS Cenada Bratislava1000Z-C11331
55 Hrdlickova Bibiana Zs Matky Alexie Bratislava1000Z-D8323
56 Tichy Rudolf SZS Cenada Bratislava1000Z-C11322
57 Kuzma Nikolaiev Bratislavska sachova akademia1000Z-C11321
58 Misun Matej SZS Cenada Bratislava1000Z-C14322
59 Horna Monika Sk Doprastav Bratislava1000Z-D14321
60 Mojzis Tobias Sk Prievidza1000Z-C14321
61 Murarik Daniel Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11311
62 Gal Jakub Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11311
63 Rotling Viliam SK Handlova1000Z-C14301
64 Nikolaiev Kuzma Bratislava1000Z-C11291
65 Ambros Rafael Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11292
66 Machovic Maxim Sk Komplet Modranka1021Z-C14291
67 Stachovic Matus Bratislavska sachova akademia1000Z-C11282
68 Juranova Tereza Slovensky Grob1000Z-D14282
69 Bittner Samuel Ksn Bratislava1000Z-C11271
70 Bujnova Dominika ZS sv Don Bosca Topolcany1113Z-D14271
71 Chmelikova Julia Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1076Z-D14262
72 Vanko Wiliam Ksn Bratislava1042Z-C11241
73 Vanco Pascal ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C8231
74 Bujna Ondrej Sachovy Klub Chynorany1000Z-C8232
75 Vargova Dorka Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-D11231
76 Kovacikova Simona ZS Bajkalska Bratislava1000Z-D11232
77 Wang Sofia Chenxia Bojnicka Sachova Akademia1000Z-D11231
78 Spigut David Galileo school Bratislava1000Z-C14231
79 Valcharciak Ondrej Bratislavska sachova akademia1000Z-C14221
80 Bednarova Lea Karlova Ves1000Z-D11212
81 Toth David Deutsche Schule Bratislava1000Z-C11211
82 Hanus Maxim Trnava1000Z-C14211
83 Cipov Karolina CVC Junior Bojnice1000Z-D11191
84 Bobak Alexander ZS Tribecska Topolcany1084Z-C14191
85 Stuska Daniel Sk Doprastav Bratislava1000Z-C14191
86 Markech David Nitrianska sachova akademia1017Z-C14181
87 Buekliev Daniel SZS Ceska Bratislava1000Z-C11173
88 Laurincova Timea ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-D11161
89 Nosko Lev SZS Devin1000Z-C11161
90 Piesecka Vivien Nitrianska sachova akademia1110Z-D14151
91 Rovensky Richard SPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C11142
92 Toth Tomas SZS Cenada Bratislava1000Z-C11141
93 Slamka Matias Sk Doprastav Bratislava1000Z-C8131
94 Vavra Pavol Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11132
95 Calfa Timotej Spojena skola sv Frantiska Bratislava1000Z-C11131
96 Irbis Ayk ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11131
97 Stefanik Ondrej SPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C11123
98 Rusnak Matej SZS Cenada Bratislava1000Z-C11121
99 Ambrosova Terezia Sk Doprastav Bratislava1000Z-D14121
100 Hasalova Michaela Sk Doprastav Bratislava1087Z-D14121
101 Radimakova Lucia ZS Kanianka1000Z-D14121
102 Chalany Ondrej Sk Hlohovec1000Z-C11112
103 Filipak Matej CVC Junior Bojnice1000Z-C11101
104 Mikula Benjamin ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C14101
105 Wang Michael Qiuzhe Bojnicka Sachova Akademia1000Z-C1191
106 Petrovicova Miriam Zlate Moravce1000Z-D1491
107 Irbis Xavier ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C881
108 Kamas Michal Trnava1000Z-C1181
109 Skultety Pavel Nitrianska sachova akademia1000Z-C871
110 Hermann Jozef ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1171
111 Kovacovsky Samuel CVC Junior Bojnice1000Z-C1171
112 Neve Nicol Gymnazium F.G.Lorcu Bratislava1000Z-C1471
113 Hermann Michal ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1161
114 Radimakova Lenka ZS Kanianka1000Z-D1161
115 Zvalova Adela Nitrianska sachova akademia1000Z-D1161
116 Ronckevic Lukas Gymnazium F.G.Lorcu Bratislava1000Z-C1451
117 Kosecova Dominika Nitrianska sachova akademia1000Z-D1451
118 Kakos Martin ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C841
119 Luptovska Tamara CVC Junior Bojnice1000Z-D1141
120 Toth Daniel Nitrianska sachova akademia1000Z-C1141
121 Dobi Nicolas SZS Cenada Bratislava1000Z-C1141
122 Florovic Filip Trnava1000Z-C831
123 Vanekova Adela SZS Devin1000Z-D1131
124 Minarikova Daniela ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-D1131
125 Zalesnak Filip SZS Cenada Bratislava1000Z-C1131
126 Piesecka Vanesa Nitrianska sachova akademia1000Z-D821
127 Mrazikova Nina ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-D1121
128 Rybar Filip Bratislavska sachova akademia1000Z-C1121
129 Mojzisova Timea Sk Prievidza1000Z-D1121
130 Mallo Andreas ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C811
131 Zvalo Filip Nitrianska sachova akademia1000Z-C811
132 Rybar Marko Bratislavska sachova akademia1000Z-C1111
133 Danis Adam SZS Cenada Bratislava1000Z-C1111
134 Neve Simon Gymnazium F.G.Lorcu Bratislava1000Z-C1411
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -