Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 2.kolo [2019-11-30] - Spišská Teplica
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Gollner MartinLiptovska sachova skola1250S-C117110
2Hyros SamuelSk Tjls Vd Poprad1281V-C14699
3Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D1488
4Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D1177
5Duda DanielMSK KdV Kezmarok1348V-C14572
6Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11567
7Zrost DanielMsk Spisska Nova Ves1000V-C11563
8Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14559
9Stolar FlorianSk CVC Lendak1209V-C11556
10Karkoska MichalCVC Velka Lomnica1000V-C14553
11Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D14550
12Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1091S-D1449
13Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C1448
14Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D1147
15Dzimko AdamGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C1446
16Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D1145
17Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C14444
18Sebest JanSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14443
19Geci RichardMsk Spisska Nova Ves1000V-C11442
20Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11441
21Janecko TomasZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C11440
22Slatkovsky Kristian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11439
23Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11438
24Tomajkova AndreaSk Tjls Vd Poprad1000V-D11437
25Sokolsky BorisMsk Spisska Nova Ves1000V-C8436
26Vresilovic MatusMsk Spisska Nova Ves1000V-C1135
27Sokolsky DavidMsk Spisska Nova Ves1000V-C1134
28Gardosik KristianZS Komenskeho Smizany1000V-C1133
29Zrost BystrikMsk Spisska Nova Ves1000V-C1132
30Selvek DavidSk CVC Lendak1155V-C1431
31Slobodnikova SophiaSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D1430
32Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1429
33Koperdak Cyprian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C1128
34Solar TomasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1427
35Konopova BarboraSk CVC Lendak1055V-D1426
36Skokanova Sofia MariaSpisska Teplica1000V-D1125
37Trojanovic FilipSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1424
38Seliga AndrejSo Spisska Teplica1000V-C14323
39Jakub NikolajCVC Velka Lomnica1000V-C14322
40Kalata MartinMsk Kdv Kezmarok1000V-C11321
41Budzak DamianPoprad1000V-C14320
42Cervenova Karin ElisabethZS a MS Spisska Teplica1000V-D11319
43Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D11318
44Bocko BorisZS Kupelna Presov1000V-C817
45Badzik MartinZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C816
46Csach MatejCVC Poprad1000V-C815
47Seligova MariaSpisska Teplica1000V-D1114
48Bernath PeterSk Bijacovce1000V-C1413
49Gonda JanZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C1412
50Markotan BrunoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8211
51Lorko HugoZS Komenskeho Smizany1000V-C14210
52Kollar BenjaminSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C829
53Polcin FilipSpisska Teplica1000V-C1128
54Tumidalsky JozefSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1427
55Majercak RafaelCVC Lendak1000V-C826
56Sec LukasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C825
57Novak DavidZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C84
58Kollar AdrianSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1113
59Hrib JakubZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C112
60Svirloch SimonZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C81
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -