Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Hráči s 5 a viac turnajmi

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/1919/20
Nedefinovaný okres  00000000000000
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica03246986645775
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica00000011110000
StredBanskobystricky krajBrezno04200000002100
StredBanskobystricky krajDetva010004101000104
StredBanskobystricky krajKrupina00000100000000
StredBanskobystricky krajLučenec00000112100010
StredBanskobystricky krajPoltár00000000000000
StredBanskobystricky krajRevúca00000000000000
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota00000000000000
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš00000000000000
StredBanskobystricky krajZvolen00000010000000
StredBanskobystricky krajŽarnovica00000000000000
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom00000000000000
ZápadBratislavsky krajBratislava81215151119241513252928160
ZápadBratislavsky krajMalacky0171089104332220
ZápadBratislavsky krajPezinok00410122353010
ZápadBratislavsky krajSenec04574530000000
VýchodKosicky krajGelnica32441010001100
VýchodKosicky krajKošice09681119231220151612100
VýchodKosicky krajMichalovce00281113114534000
VýchodKosicky krajRožňava00000000005550
VýchodKosicky krajSobrance00000000000000
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves42487888691117141
VýchodKosicky krajTrebišov00000000000000
ZápadNitriansky krajKomárno00005372110000
ZápadNitriansky krajLevice00001010253300
ZápadNitriansky krajNitra030811181524181771530
ZápadNitriansky krajNové Zámky0351213644200000
ZápadNitriansky krajŠaľa00010000000000
ZápadNitriansky krajTopoľčany0000983101614231860
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce00000000000000
VýchodPresovsky krajBardejov4524197344312281614140
VýchodPresovsky krajHumenné01000513171719201260
VýchodPresovsky krajKežmarok49141071114202091815131
VýchodPresovsky krajLevoča42003075335320
VýchodPresovsky krajMedzilaborce00000000000000
VýchodPresovsky krajPoprad10874454914126520
VýchodPresovsky krajPrešov417107858182018191580
VýchodPresovsky krajSabinov0975716967897190
VýchodPresovsky krajSnina000004858474149363520
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa01022232211011
VýchodPresovsky krajStropkov15211532314164416643
VýchodPresovsky krajSvidník3676161250000000
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou00000000003100
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou00000000000000
ZápadTrenciansky krajBytča00000000000000
ZápadTrenciansky krajIlava017914152117182020770
ZápadTrenciansky krajMyjava21000000000000
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom00000000000000
ZápadTrenciansky krajPartizánske00000000000000
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica11596511914129700
ZápadTrenciansky krajPrievidza233139101123310
ZápadTrenciansky krajPúchov00000144144120
ZápadTrenciansky krajTrenčín21001014244410
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda12055553000000
ZápadTrnavsky krajGalanta00003100000000
ZápadTrnavsky krajHlohovec41451500025300
ZápadTrnavsky krajPiešťany00216641023400
ZápadTrnavsky krajSenica121718146543653500
ZápadTrnavsky krajSkalica2069091099111310
ZápadTrnavsky krajTrnava71519201317632810870
StredZilinsky krajČadca531119211718151016300
StredZilinsky krajDolný Kubín00220000000000
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto00044624832200
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš5711142091171055554
StredZilinsky krajMartin515101174081035200
StredZilinsky krajNámestovo000000051392023
StredZilinsky krajRužomberok207811985678520
StredZilinsky krajTurčianske Teplice00000111000000
StredZilinsky krajTvrdošín00462010000000
StredZilinsky krajŽilina17161818212327242425281553

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -