Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Hráči s 5 a viac turnajmi

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/1919/20
Nedefinovaný okres  000000000000005
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica0324698664577154
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica000000111100001
StredBanskobystricky krajBrezno042000000021001
StredBanskobystricky krajDetva0100041010001053
StredBanskobystricky krajKrupina000001000000000
StredBanskobystricky krajLučenec00000112100012114
StredBanskobystricky krajPoltár000000000000032
StredBanskobystricky krajRevúca000000000000000
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota000000000000000
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš000000000000000
StredBanskobystricky krajZvolen000000100000000
StredBanskobystricky krajŽarnovica000000000000000
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom000000000000001
ZápadBratislavsky krajBratislava8121515111924151325292816922
ZápadBratislavsky krajMalacky01710891043322202
ZápadBratislavsky krajPezinok004101223530110
ZápadBratislavsky krajSenec045745300000000
VýchodKosicky krajGelnica324410100011000
VýchodKosicky krajKošice0968111923122015161210183
VýchodKosicky krajMichalovce002811131145340000
VýchodKosicky krajRožňava000000000055520
VýchodKosicky krajSobrance000000000000000
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves4248788869111714121
VýchodKosicky krajTrebišov000000000000000
ZápadNitriansky krajKomárno000053721100000
ZápadNitriansky krajLevice000010102533000
ZápadNitriansky krajNitra0308111815241817715357
ZápadNitriansky krajNové Zámky03512136442000010
ZápadNitriansky krajŠaľa000100000000000
ZápadNitriansky krajTopoľčany00009831016142318679
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce000000000000000
VýchodPresovsky krajBardejov4524197344312281614142742
VýchodPresovsky krajHumenné010005131717192012621
VýchodPresovsky krajKežmarok49141071114202091815131215
VýchodPresovsky krajLevoča420030753353260
VýchodPresovsky krajMedzilaborce000000000000000
VýchodPresovsky krajPoprad108744549141265240
VýchodPresovsky krajPrešov4171078581820181915885
VýchodPresovsky krajSabinov0975716967897191610
VýchodPresovsky krajSnina0000048584741493635200
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa010222322110171
VýchodPresovsky krajStropkov1521153231416441664311
VýchodPresovsky krajSvidník36761612500000050
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou000000000031032
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou000000000000000
ZápadTrenciansky krajBytča000000000000000
ZápadTrenciansky krajIlava0179141521171820207700
ZápadTrenciansky krajMyjava210000000000000
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom000000000000000
ZápadTrenciansky krajPartizánske000000000000011
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica115965119141297030
ZápadTrenciansky krajPrievidza2331391011233144
ZápadTrenciansky krajPúchov000001441441200
ZápadTrenciansky krajTrenčín210010142444100
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda120555530000000
ZápadTrnavsky krajGalanta000031000000000
ZápadTrnavsky krajHlohovec414515000253010
ZápadTrnavsky krajPiešťany002166410234001
ZápadTrnavsky krajSenica1217181465436535012
ZápadTrnavsky krajSkalica20690910991113101
ZápadTrnavsky krajTrnava715192013176328108799
StredZilinsky krajČadca5311192117181510163052
StredZilinsky krajDolný Kubín002200000000000
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto000446248322000
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš57111420911710555592
StredZilinsky krajMartin5151011740810352000
StredZilinsky krajNámestovo0000000513920232
StredZilinsky krajRužomberok2078119856785233
StredZilinsky krajTurčianske Teplice000001110000000
StredZilinsky krajTvrdošín004620100000000
StredZilinsky krajŽilina1716181821232724242528155258

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -