Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Klub Pocet hrácov P CH
08
CH
11
CH
14
D
08
D
11
D
14
Úcasť hrácov U
Sk Mladost Zilina 34 6 11 10 1 4 2 120
neuvedene 33 4 8 15 2 2 64
Sk Doprastav Bratislava 31 5 10 8 1 4 2 136
ZS Komenskeho Bardejov 30 13 6 3 3 5 211
Nitriansky sachovy klub Nitra 30 1 7 8 2 2 2 91
Sk CVC Lendak 30 3 4 6 1 4 3 129
Sk Junior Tomasovce 28 1 4 9 2 5 127
Bratislavska sachova akademia 27 3 13 8 2 1 58
Sachy Reinter Humenne 23 3 9 10 1 61
Oravska sachova skola 23 7 10 1 4 1 49
Sk Komplet Modranka 21 2 6 8 2 2 109
Nitrianska sachova akademia 20 8 2 1 2 73
Zs Wolkerova Bardejov 19 1 4 9 1 4 163
Sachova Akademia Pesiaci Sabinov 19 2 6 2 1 1 2 110
SK Junior CVC Banska Bystrica 19 2 6 3 4 3 74
Sachove pazata 19 1 6 8 2 1 67
ZS Sv Don Bosca Topolcany 19 2 11 5 1 53
Zs Pod Vinbargom Bardejov 17 6 6 3 1 1 43
ZS B Krpelca Bardejov 17 6 7 1 3 61
Bojnicka Sachova Akademia 17 2 7 5 1 1 1 48
Gymnazium Kukucinova Poprad 17 5 58
MS Gorkeho Bardejov 17 13 4 52
SZS a SG Cenada Bratislava 17 3 7 1 2 37
Bratislava 16 5 2 6 1 1 1 51
Liptovska sachova skola 15 1 6 4 2 2 39
CVC Orgovanova Kosice 15 1 4 9 1 35
CZS sv Petra a Pavla Stropkov 15 6 8 1 27
Msk Spisska Nova Ves 13 1 8 52
CSS sv. Egidia Bardejov 13 5 3 4 1 38
SK Deti a mladeze Smolenice 12 3 2 4 2 23
MZK Poltar 12 6 2 2 37
CVC Myjava 12 7 4 1 14
ZS s MS Liptovska Tepla 12 4 3 3 2 34
Sk Bls Bardejov 11 2 3 4 1 1 101
CVC Bojnice 11 3 3 2 1 2 11
CZS sv Juraja Svidnik 11 4 4 1 2 11
Sk Hlohovec 10 1 1 2 1 22
MS Komenskeho Bardejov 10 7 3 32
Sk Bijacovce 10 1 2 5 2 49
So Skm Stara Lubovna 10 1 1 1 1 1 38
MSK KdV Kezmarok 10 2 3 1 1 46
Kruzok ZSK Malacky 10 3 3 2 2 16
ZS sv Ladislava Topolcany 10 2 3 4 1 15
MS nabrezna Bardejov 9 7 2 35
ZS Skultetyho Topolcany 9 1 5 2 1 43
Tj Slavia Pu Presov 9 1 7 1 25
Sachy Reinter Kosice 9 2 3 2 2 33
Presov 9 1 3 1 1 1 1 28
Sk Skalica 8 1 1 1 2 1 10
Zahoracky Sachovy Klub 8 1 5 1 27
Tj Slovan Smizany 8 4 1 28
Individualny Clen 8 2 1 3 29
Sk Levice 8 1 5 21
CVC Povazska Bystrica 8 2 6 8
ZS Hrnciarska Humenne 8 2 4 1 1 17
Skalica 7 1 1 3 2 9
ZS s MS Bukovce 7 1 1 2 1 2 14
ZS s MS Havaj 7 2 4 1 12
ZS Mlynska Stropkov 7 1 6 12
Topolciansky sachovy Klub 6 1 54
CVC Senica 6 2 2 28
ZS M R Stefanika Lucenec 6 2 3 1 12
ZS Stanicna 13 Kosice 6 2 4 18
Sk Rajec 6 1 2 2 1 28
SPMNDaG Teplicka Bratislava 6 4 2 15
Cirkevne CVC Belusa 6 1 1 2 2 6
ZS Farska Nitra 6 2 3 1 9
ZS Jana Pavla II. Vajnory 6 2 2 1 8
Poltar 5 1 3 9
Tj Slavia Caissa Cadca 5 1 2 1 19
CVC Poprad 5 4 1 16
Tj Drazkovce 5 4 1 7
Tatran Bratislava 5 1 1 2 28
Kezmarok 5 2 1 1 20
ZS Vajanskeho Lucenec 5 4 1 10
ZS Kudlovska 5 1 1 2 1 5
Sachovy Klub Civ Sk Kremnica 4 1 1 2 17
Sachovy klub Sabinov 4 1 3 5
Ksn Bratislava 4 4 26
Sk Ruzomberok 4 1 1 2 11
MSK Vranov nad Toplou 4 1 3 20
ZS Benkova Nitra 4 1 3 14
Sk Lokomotiva Caissa Bratislava 4 2 1 1 17
Cc Vistuk Patriots 4 2 2 5
Liptovsky Mikulas 4 1 1 1 1 5
Sachovy Klub Dubravan 4 3 6
KSS Rajec 4 1 1 2 4
MKSS SK Kysucke Nove Mesto 4 4 4
KK Zilina 4 2 2 8
ZS Lipova Rajec 4 3 1 5
ZS Dolny Smokovec 4 3 1 4
ZS Konstantinova Stropkov 4 1 3 12
ZS a MS Spisska Teplica 4 3 1 8
ZS Janka Krala Lipt Mikulas 4 1 3 4
CSS Bardejov 3 2 1 30
Domskolacik Bardejov 3 1 1 1 13
Zsk Vrbove - sach 3 2 14
Sk Osuske 3 1 1 1 5
Zs Komenskeho Smizany 3 2 1 18
Sachova Skola Kosice 3 1 2 10
CVC ABC Presov 3 2 1 20
Trnava 3 1 3
Rimavska Sobota 3 1 1 1 5
ZS Tomasovce 3 1 1 3
KS Aves Bardejov 3 2 1 13
SK Handlova 3 2 1 3
ZS Kudlovska Humenne 3 1 2 9
ABC CVC Presov 3 1 1 1 18
Zs Ludanice 3 1 1 1 4
ZS Visnove 3 1 2 3
SZS Felix Liptovsky Mikulas 3 2 1 5
ZS Srobarova Presov 3 3 9
Sk Zemplin Michalovce 3 3 7
Skola u Filipa Banska Bystrica 3 3 3
Zs Radvanska Banska Bystrica 3 3 4
ZS Zvolen 3 1 2 3
Poprad 3 1 1 6
Sk Pribeta 3 1 3
CVC Malacky 3 1 2 3
SK Stropkov-Svidnik 2 1 1 23
Zs Pod Papiernou Bardejov 2 2 23
Sk Vrable 2 1 8
Sk Orlova Pohorela 2 1 15
Sk Podpolanie 2 1 17
SCVC Majacik Detva 2 2 13
3 ZS Detva 2 1 6
ZSK Malacky 2 2 11
Sk Povazske Podhradie 2 1 2
Zs Ruzomberok 2 2 14
ZS Hutnicka Spisska Nova Ves 2 2 9
ZS Zlata Roznava 2 2 5
Gymnazium Alejova 1 Kosice 2 2 6
ZS Hroncova 23 Kosice 2 1 1 2
Sk Furca 2 1 1 5
1 Sk Kosice 2 2 6
Sks Dubnica nad Vahom 2 2 4
ZS Felix Liptovsky Mikulas 2 1 1 9
CVC Liptovsky Mikulas 2 1 1 6
ZS Sidlisko II Vranov nad Toplou 2 1 1 11
ZS Dargovskych hrdinov Humenne 2 2 4
Gymnazium Detva 2 3
Msk Corvin Velky Meder 2 2 2
ZS Teplicka Bratislava 2 2 13
ZS Karloveska Bratislava 2 1 1 4
ZS Lucky 2 2 2
ZS Velke Uherce 2 1 1 12
Sk Strelec Devinska Nova Ves 2 2 6
SZS Mercury Bratislava 2 1 1 10
ZS Tilgnerova Bratislava 2 1 1 3
Sk Slovan Bratislava 2 1 7
Tj Sokol Lubotice 2 1 1 2
ZS Hostinskeho Rimavska Sobota 2 1 2
ZS Tribecska Topolcany 2 2 2
ZS Sokolikova Bratislava 2 1 1 4
ZS Karpatska Zilina 2 1 1 2
ZS Janigova Kosice 2 2 2
Sk Bela nad Cirochou 2 2 2
Kgsm B. Bystrica 2 2 2
Ssk Surany 2 1 4
ZS J J Thurzu Detva 2 2 3
Komarnansky Sc Komarno 2 2 2
Lokomotiva Trnava 2 1 1 5
CVC Brezova 2 1 1 2
Nitra 2 2
Spisska Teplica 2 2 2
Sk Prievidza 1 1 7
Sk Kupele Piestany 1 1 3
Sk Nafta Gbely 1 1 9
Senica 1 1 2
SZS Guliver Banska Stiavnica 1 1 5
Sachovy klub Holic 1 1
CZS Lucenec 1 7
ZS Velky Lapas 1 1
Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica 1 5
ZS Velky Saris 1 1 11
OSK Margecany 1 1 1
Hlohovec 1 1
ZS Pugacevova Humenne 1 1 4
ZS Krosnianska 4 Kosice 1 1 6
Hnusta 1 1 1
ZS J. Holleho Topolcany 1 1 7
Chorvatsky Grob 1 1 3
ZS Dubova Bratislava 1 1 1
SS Pankuchova Bratislava 1 1 2
Dunajska Luzna 1 1 1
SS Sv. Rodiny Bratislava 1 1 1
ZS Ceska Bratislava 1 1 6
ZS Medzilaborecka Bratislava 1 1 1
ZS Drienova Bratislava 1 1 2
Kruzok KSN Bratislava 1 1 4
ZS Samorin 1 1 3
ZS Drazkovce 1 1 1
Zilina 1 1 1
ZS Hybe 1 1 1
ZS Okolicne 1 1 5
Sk Velky Kyr 1 1 5
Levice 1 1 2
Zs Sv Frantiska Bratislava 1 1 1
ZS Tomasov 1 1 3
Sk Krasnany 1 2
ZS Jarna Poprad 1 1 2
OG Alejova 1 Kosice 1 1 15
Slovinky 1 1 2
Spisska Nova Ves 1 1 5
Tj Slavia Kosice 1 1 4
ZS Grosslingova Bratislava 1 1 2
ZS Stvorlistok Skalica 1 1 1
Malacky 1 1 1
ZS Jana Svermu Humenne 1 1 1
ZS Bieloruska Bratislava 1 1 1
Spojena skola de La Salle Bratislava 1 1
ZS Stred Pov. Bystrica 1 1 1
ZS Csl. armady 15 Moldava nad Bodvou 1 1 4
ZS Stanicna Kosice 1 1 4
Udavske 1 1 1
CZS s MS Bela nad Cirochou 1 1 1
Svidnik 1 1 1
ZS Chotca 1 1 3
Zs Sliac 1 1 1
ZS s MS Zakamenne 1 1 2
Szs Felix Zilina 1 1 1
Tvrdosin 1 1 4
ZS Nizny Klatov 1 1 2
Vrable 1 1 2
Sk Basta Nove Zamky 1 1
ZS Kracunovce 1 1 1
ZS. I. Bukovcana Bratislava 1 1 3
ZS Dostojevskeho Poprad 1 1 1
ZS Stupava 1 1 1
ZS Maurerova 21 Kosice 1 1 1
ZS Turnianska Bratislava 1 1 2
ZS Kalinciakova Bratislava 1 1 1
Kruzok Dubravan 1 1 2
ZS Malokarpatske namestie Bratislava 1 1 1
Sach na skolach, Teplicka 1 1 2
ZS Kpt.Nalepku Stupava 1 1 1
3.ZS Nove Mesto nad Vahom 1 1 1
ZS Brestovany 1 1 1
Detva 1 1
ZS Prostejovska Presov 1 1 1
MC Farska Nitra 1 1 1
MS Pod Vinbargom Bardejov 1 1 1
ZS Bauerova 34 Kosice 1 1 1
Piestany 1 1
Zruseny Clen, Zruseny 1 1
Bardejov 1 1 1
ZS CENADA 1 1 1
Sachovy klub Lokomotiva Trnava 1 1 1
ZS Sv. Ursule 1 1 1
Sachova Akademia Pesiaci Sabin 1 1 1
KS Pezinok 1 1 1
ZS Levocska SNV 1 1 1

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -