Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

TOP 20 Najmladší hráci v čase konania turnaja
HrácKlubSkupinaVekTurnaj
Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 1 mNetwork Cafe Bardejov - 25.turnaj
Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 1 mNetwork Cafe Bardejov - 26.turnaj
Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 1 mNetwork Cafe Bardejov - 27.turnaj
Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 2 mNetwork Cafe Bardejov - 28.turnaj
Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 2 mNetwork Cafe Bardejov - 29.turnaj
Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 2 mNetwork Cafe Bardejov - 30.turnaj
Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 2 mNetwork Cafe Bardejov - 31.turnaj
Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 3 mNetwork Cafe Bardejov - 32.turnaj
Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 3 mNetwork Cafe Bardejov - 33.turnaj
Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 3 mNetwork Cafe Bardejov - 34.turnaj
Banicky JanMS nabrezna BardejovVýchod5 r 0 mNetwork Cafe Bardejov - 20.turnaj
Banicky JanMS nabrezna BardejovVýchod5 r 0 mNetwork Cafe Bardejov - 22.turnaj
Banicky JanMS nabrezna BardejovVýchod5 r 1 mNetwork Cafe Bardejov - 27.turnaj
Stehlik OndrejMC Farska NitraZápad5 r 2 mZobor Cup, 6.turnaj - GPX
Jurova ZuzanaMS Komenskeho BardejovVýchod5 r 9 mNetwork Cafe Bardejov - 6.turnaj
Hazer PavolMS Gorkeho BardejovVýchod5 r 9 mNetwork Cafe Bardejov - 8.turnaj
Kluskova LenkaOravska sachova skolaStred5 r 9 mSeriál TALENT - 2.turnaj
Hazer PavolMS Gorkeho BardejovVýchod5 r 10 mNetwork Cafe Bardejov - 9.turnaj
Hazer PavolMS Gorkeho BardejovVýchod5 r 10 mNetwork Cafe Bardejov - 10.turnaj
Jurova ZuzanaMS Komenskeho BardejovVýchod5 r 10 mNetwork Café Bardejov, 11.turnaj
TOP 40 Najmladší hráci v čase konania turnaja CELKOVO
SezonaHrácKlubSkupinaVekTurnaj
10/11 Ferencakova NataliaKdV KezmarokVýchod3 r 0 mNovoročný turnaj GPX
10/11 Ferencakova NataliaKdV KezmarokVýchod3 r 3 mLiga mládeže Spiša, 5.kolo
10/11 Musaed MatejSk Doprastav BratislavaZápad3 r 8 mMedzinárodný šachový festival detí - Dúbravka
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad3 r 10 mRegionálny festival detí a mládeže, 2.kolo
08/09 Sleziak RichardSK Kohlweg BODO StankovanyStred3 r 10 mGrand prix Ľubochňa
13/14 Cukerova LiviaSachovy klub SabinovVýchod3 r 10 mŽiacka liga Sabinova - 2.turnaj
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad3 r 10 mVianočná Tirnavia šachových nádejí
13/14 Cukerova LiviaSachovy klub SabinovVýchod3 r 11 mŽiacka liga Prešov - 4.kolo
18/19 Stricova ViktoriaMS Stonozka Liptovsky MikulasStred3 r 11 mNovoročný turnaj Banská Bystrica
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad3 r 11 mRegionálny festival detí a mládeže
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 0 mŠachový festival detí Dúbravka
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 1 mGrand prix Veľké Leváre
09/10 Vlckova LuciaMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 1 mSpektrum Chess, 7.kolo
13/14 Cukerova LiviaSachovy klub SabinovVýchod4 r 1 mŽiacka liga Sabinova - 3.kolo
23/24 Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 1 mNetwork Cafe Bardejov - 25.turnaj
18/19 Stricova ViktoriaMS Stonozka Liptovsky MikulasStred4 r 1 mTalent - 5.turnaj
23/24 Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 1 mNetwork Cafe Bardejov - 26.turnaj
23/24 Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 1 mNetwork Cafe Bardejov - 27.turnaj
23/24 Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 2 mNetwork Cafe Bardejov - 28.turnaj
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 2 mO pohár KŠN
23/24 Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 2 mNetwork Cafe Bardejov - 29.turnaj
23/24 Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 2 mNetwork Cafe Bardejov - 30.turnaj
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 2 mTurnaj mladých šachistov
23/24 Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 2 mNetwork Cafe Bardejov - 31.turnaj
23/24 Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 3 mNetwork Cafe Bardejov - 32.turnaj
23/24 Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 3 mNetwork Cafe Bardejov - 33.turnaj
15/16 Boba KristianMartinska sachova akademiaStred4 r 3 mTalent - 1.turnaj
23/24 Lukacik JurajMS Komenskeho BardejovVýchod4 r 3 mNetwork Cafe Bardejov - 34.turnaj
18/19 Stricova ViktoriaMS Stonozka Liptovsky MikulasStred4 r 3 mTalent - 6.turnaj
10/11 Barnasova SimonaCVC Gessayova BratislavaZápad4 r 3 mVianočná Tirnavia šachových nádejí
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 3 mTirnavia šachových nádejí
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 4 mSpektrum chess - 3.turnaj
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 4 mSF GPX Západ - CH08
15/16 Boba KristianMartinska sachova akademiaStred4 r 4 mSpektrum chess - 2.turnaj
12/13 Gereg OndrejDubnica nad VahomZápad4 r 4 mDubnický turnaj žiakov o pohár primátora mesta
14/15 Banas SamuelSk ModraZápad4 r 4 mJarný šachový festival v Cenade
13/14 Vrican TomasZS FackovStred4 r 4 mSpektrum chess - 5.turnaj
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 5 mJarný šachový turnaj
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 5 mSpektrum chess - 4.turnaj
13/14 Vrican TomasZS FackovStred4 r 5 mVeľkonočný turnaj v rapid šachu

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -