Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Priemer turnajov na hráča

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/1919/20
Nedefinovaný okres  1022
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica2.332.363.063.052.032.52.792.42.522.233.312.613.952.71
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica2.258.679.5911
StredBanskobystricky krajBrezno5.132.431.41.112.51.6711.5843.334
StredBanskobystricky krajDetva21.32122.947.892.75131.334.21.274.44
StredBanskobystricky krajKrupina4311.331
StredBanskobystricky krajLučenec44.56.54.6711.221.62.6
StredBanskobystricky krajPoltár1.5
StredBanskobystricky krajRevúca
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš1
StredBanskobystricky krajZvolen1.332.51.932
StredBanskobystricky krajŽarnovica111.51
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom111.211111
ZápadBratislavsky krajBratislava3.153.544.143.113.653.933.833.072.763.653.443.172.61.67
ZápadBratislavsky krajMalacky2.51.634.173.855.545.673.962.652.363.332.51.942.172
ZápadBratislavsky krajPezinok1.41.446.674.2533.565.545.254.382.2521.5
ZápadBratislavsky krajSenec1.923.574.627.174.23.922.621.571.51.671.331
VýchodKosicky krajGelnica3.42.5633.253.442.65114222.67
VýchodKosicky krajKošice1.652.823.212.652.883.684.594.263.923.883.873.443.21.91
VýchodKosicky krajMichalovce3.145.0865.544.0344.113.255.21.521
VýchodKosicky krajRožňava4.834.155.671.67
VýchodKosicky krajSobrance
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves3.52.694.12.682.732.912.62.572.653.13.975.175.282.24
VýchodKosicky krajTrebišov2
ZápadNitriansky krajKomárno1.41111.93.072.683.112.332.14212.44
ZápadNitriansky krajLevice1.3311.461.41.751.054.52.422.312.712
ZápadNitriansky krajNitra1.552.861.135.393.543.844.44.012.833.241.922.772.931.6
ZápadNitriansky krajNové Zámky1.53.364.43.73.342.142.132.51.6712
ZápadNitriansky krajŠaľa61.51
ZápadNitriansky krajTopoľčany1.253.263.653.352.893.313.393.724.7831.42
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce1
VýchodPresovsky krajBardejov5.925.286.974.864.824.096.862.744.283.854.173.73.251.47
VýchodPresovsky krajHumenné22.75114.83.779.543.393.244.873.743.13
VýchodPresovsky krajKežmarok2.323.675.074.564.3254.96.124.744.124.684.455.092.36
VýchodPresovsky krajLevoča2.783.291.5744.754.254.9255.27.56.437.552.29
VýchodPresovsky krajMedzilaborce
VýchodPresovsky krajPoprad3.264.255.313.33.193.424.755.574.965.93.433.213.52
VýchodPresovsky krajPrešov3.794.193.625.173.122.363.654.193.783.94.094.253.291.2
VýchodPresovsky krajSabinov25.295.423.675.787.8266.575.638.788.296.776.672.5
VýchodPresovsky krajSnina1.7314.915.817.755.785.834.954.692.21
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa12.292.7536.25736.49.53.1313.672.88
VýchodPresovsky krajStropkov3.965.255.735.55.414.194.192.822.832.774.644.432.92.52
VýchodPresovsky krajSvidník3.0744.144.654.693.171.5422.051.671.281.78
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou19112.862.71.25
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou1
ZápadTrenciansky krajBytča1
ZápadTrenciansky krajIlava1.241.643.4163.334.245.564.854.284.74.633.923.87
ZápadTrenciansky krajMyjava2.272.9311.611.51111.33
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom
ZápadTrenciansky krajPartizánske1111.6712
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica4.866.443.153.552.833.912.912.312.264.185.634.081.61
ZápadTrenciansky krajPrievidza4.173.273.6322.53.293.9321.792.282.792.151.481.24
ZápadTrenciansky krajPúchov111.181.442.722.771.833.233.2122.09
ZápadTrenciansky krajTrenčín1.861.341.3324.331.22.643.242.75554.83.5
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda2.162.591.64.644.4463.424.431.5241
ZápadTrnavsky krajGalanta211.84.633.8131
ZápadTrnavsky krajHlohovec3.752.453.183.52.584.181.931.411.612.053.463.62.632
ZápadTrnavsky krajPiešťany2.513.142.674.174.122.93.672.2242.753.331.88
ZápadTrnavsky krajSenica4.755.795.024.863.213.673.063.233.233.672.933.052.31
ZápadTrnavsky krajSkalica3.112.823.884.412.332.921.52.53.13.383.433.632.23
ZápadTrnavsky krajTrnava3.25.236.274.723.925.422.882.592.472.673.133.282.831.2
StredZilinsky krajČadca8.174.3833.293.173.863.0743.814.53.82.291.51.71
StredZilinsky krajDolný Kubín3.133.1
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto11.442.263.835.754.632.673.214.642.772.312.562.51
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš4.72.674.036.725.134.84.363.134.233.613.093.532.673.17
StredZilinsky krajMartin2.855.553.353.483.542.881.543.954.377.173.682.211
StredZilinsky krajNámestovo7.333.161.491.561.871.561.94
StredZilinsky krajRužomberok31.862.912.543.632.823.434.063.754.264.235.543.781.08
StredZilinsky krajTurčianske Teplice3.52.184
StredZilinsky krajTvrdošín178.385232
StredZilinsky krajŽilina4.22.653.32.272.663.094.694.724.323.864.613.142.862.02

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -